Wątek dotyczący artykułu

Okoniewski jak Jonasson. Pojedzie za mniejsze pieniądze

W ubiegłym tygodniu na jazdę w Euro Finannce Polonii Piła za mniejszą gażę zgodził się Tomas H. Jonasson. Teraz śladem Szweda poszedł Rafał Okoniewski.

przeczytaj cały artykuł

FOMFNY

Ciekawe po co, skoro dla nich to mecz o frytki? Powinni wystąpić jedynie w meczu vs. Kraków (o ile dojdzie do skutku i nie będzie walkowera) i potem w barażach. Bo tylko te mecze mają znaczenie. Cała reszta (nawet za mniejszą kasę) to drylowanie budżetu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rychu87polonia

Wiesz po co? Moze po to abysmy my kibice zobaczyli jeszcze dobre sciganie w tym sezonie, nie wiadomo co bedzie dalej wiec nalezy im sie WIELKI SZACUNEK za to, ze decyduja sie.ma takie gesty!! Nawet jesli jest to mecz o nic!! Jako kibic Polonii jestem im bardzo wdzięczny bo widać ze rowniez zalezy im na tym klubie. Jestem ciekawy czy Ty kolezko zdecydowalbys sie obnizyc swoje wynagrodzenie w firmie w ktorej nie dostales wyplaty od maja?? Nie wiem skad jestes ale nie komentuj bo oni sa swiadomi że mogą te pieniążki dostac zdecydowanie później a mimo wszytsko inwestuja teraz juz tylko swoje prywatne oszczędności aby ucieszyc NAS kibicow!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
FOMFNY

Tak, miałem taką sytuację.
Nie chodzi mi o zawodników, bo jasne, szacun. Chodzi mi o decyzje zarządu. Bo tak jak pisałem, mecz o frytki. A przed własną publicznością jeszcze pojadą, w barażach. I w tym meczu powinni jechać wszyscy, na 100%. Wygrana w barażach dla kibiców będzie sto razy lepsza niż przegrana z ROWem w meczu o nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
arthoo

Nie do końca masz rację bo załóżmy, że z ROW-em wygrają za 2pkt wtedy mogą sobie pozwolić (np. w razie kontuzji czego nikomu nie życzę lub innego przypadku losowego) na luksus remisu z Wandą u siebie by wejść do baraży. Wiem, że mało prawdopodobne, ale zawsze możliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.