Wątek dotyczący artykułu

"Życie jest pełne niespodzianek". Wisła CanPack znalazła zastępstwo Labuckiene

Sabina Oroszova we wtorek przeszła pozytywnie testy medyczne i została nową koszykarką Wisły CanPack Kraków. Tym samym w ekipie spod Wawelu zakończyły się poszukiwania zawodniczki w miejsce Giedre Labuckiene.

przeczytaj cały artykuł

Daniel Nowak

Za to w Toruniu się buduje swietny i szeroki skład ;) Energa w tym sezonie chce powalczyć o mistrzostwo, Svaryte i Begic w Toruniu, a w tym tygodniu jeszcze podstawowa środkowa z Ameryki ;>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
baza

Nie zagalopowałeś się aby?:) Najpierw niech wejdą do czwórki, bo chętnych jest znacznie więcej niż miejsc. Svaryte i Begic to żadna rewelacja, ale faktycznie skład będzie w Toruniu szeroki.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Daniel Nowak

Budujac taki sklad mysle, ze Energa ma zamiar wlaczyc sie w walke o mistrza, wiec nie wiem gdzie sie zagalopowalem. Nie napisalem, ze jest faworytem do mistrzostwa. A co do dziewczyn to takie np 14 pkt na mecz w Eurocup to zadna rewelacja? Wg mnie na nasza lige to beda bardzo dobre jak nie swietne nabytki. Zwlaszcza jak dojdzie jeszcze klasowa srodkowa (ppnoc w tym tyg) to Katarzynki beda bardzo silne pod koszem, w sumie najslabiej to wyglada na rozegraniu.

| Odpowiedz
blokuj
baza

Takie statystyki to ma większość Europejek zakontraktowanych przez czołowe polskie kluby na ten sezon. A żeby bić się o mistrza to najpierw trzeba wejść do czwórki. Uważam, że Toruń będzie miał do tego godnych rywali w postaci Bydgoszczy, Gdyni czy Gorzowa, a nawet Lublina. Także owszem Toruń jest dla mnie kandydatem do czwórki, ale jednym z kilku.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.