Wątek dotyczący artykułu

Grand Prix: Polaków zjadły w finale nerwy, ale Zmarzlik goni Woffinden. Vaculik królem gorzowskiego toru (relacja)

Dopiero za czwartym podejściem udało się rozegrać gorzowski finał. Wcześniejsze próby wykończyły nerwowo Patryka Dudka. Bartosz Zmarzlik po starcie prowadził, ale skończył drugi. Jeden atak Martina Vaculika zablokował, drugiego już nie dał rady.

przeczytaj cały artykuł

AVE STAL

Mega zawody,5:1 w finale dla Stali:) a tak serio Bartek i Vacul bardzo dobrze,sędzia super ,że puścił powtórki finału w czterech jakby wykluczył Bartka to nie wiem czy wyjechałby z Gorzowa.Szymek równiez mega pozytywnie.... Zagar powienien pokazać "faka" Janowskiemu jak go wiózł w pierwszym półfinale....magia nie zadziała i Maciuś nie istniał.Ogólnie fajne zawody jak to w Gorzowie,komplet....normalka.Natomiast co do komentarza biegu 5 przez Pana Andrzeja Huszczę poprostu rewelacja.Pan Andrzej jest tak sympatycznym i mega fajnym facetem ,że nie da sie nie Go nie nie lubić. Najsympatyczniejszy i najbardziej lubiany Falubaz w Polsce . Zdrowia Panie Andrzeju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL.G_1771

Janoś zachował się źle ale Nicki jak to on podjechał do niego wyjaśnić sprawę co sprawiło u Maćka obstrukcję ze strachu, że go Tato musiał ratować i się chłop spalił. Bywa, dostał chłop lekcję pokory i powinien wyciągnąć z tego odpowiednie nauki. Jest to Nasz rodak i dalej ma moje wsparcie ale ostro mnie zagotował tą całą sytuacją czemu dałem nie mały upust, przepraszam za to. Gratulacje dla Vacula i Bartka, dobre show z ich strony w przeciągu całych zawodów, szkoda Patryka ale to jest żużel i takie bagno jest czasem nieuniknione jakie go spotkało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

Niki podjeżdzając do Macieja został pchnięty przez gościa z prawej strony. Dostal strzała na bark.Widać na tym filmiku jak jest ujecie bramy wjazdowej z daleka. Na to wybiegl team Macieja bo myśleli ze Niki zrobił to umyślnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
STAL.G_1771

No to sprostowałeś nieco moje spojrzenie bo może jednak Nicki nawet nie chciał komentować tej cebuli jaką został uraczony ale został wplątany w ten burdel przez łosia z ekipy Maćka i poszło domino.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Corlleon

Ponoć to nie byl nikt z teamu maćka , ten co go pchnał. Tak mówią Ci co byli nad parkingiem.W każdym razie to spodowało cale te spiecie w parkingu.

| Odpowiedz
blokuj
STAL.G_1771

No to jeszcze lepiej... W takim układzie ktoś się nie popisał. Ogólnie szkoda tej całej sytuacji bo nie było to wszystko potrzebne.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
STAL.G_1771

Zdecydowanie mógł to sobie darować, pozostał kwas no ale to są "uroki" tego sportu. Nie raz, nie dwa ludzi emocje ponoszą i to nie tylko zawodników :P i dzieją się różne dziwne rzeczy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.