Wątek dotyczący artykułu

KSM - Unia Kolejarz: Smutny koniec klubu. Rezerwy Unii przypieczętowały derby w play-offach (relacja)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz wygrała zaległy, wyjazdowy mecz z KSM-em Krosno 53:37 i zakończyła rundę zasadniczą 2. Ligi Żużlowej na trzecim miejscu. Zespół z Podkarpacia kończy rozgrywki na siódmej, ostatniej pozycji.

przeczytaj cały artykuł

TurboLalka

Nareszcie. Umarł król haha . 12 lat królowali ... Szkoda że bez sukcesów. Z innych miast płyną jakieś graty i podziękowania :) . Tam przez 12 lat każdy miał jakiś udany sezon. Krosno nie miało żadnego. Wynocha i chce o was zapomnieć. Jestem z tego miasta, kocham żużel i swoimi wynikami zmarnowaliście mi najlepsze lata młodości. Z zazdrością się patrzyło co sezon na drużyny które wygrywają. Wam wystarczały STOŁKI. Ja se tu bede prezesem, KSM mi zapłaci ZUS w firmie i tak sie bawmy w żużel. Wielkie społeczniaki, we oszeczędź!!! Liga im odjechała :D 12sty sezon z rzędu? Żaden sponsor nawet nasrać na Was nie chciał za to podejście. Wieśniaki i tyle. Dekada wybaczania klubowi bo jeden mecz w sezonie był fajny. I tak 12 lat... GDYBY NIE NOWI TO BYŚCIE DALEJ SIE BAWILI W ŻUŻEL DLATEGO LUDZIE DARUJCIE SE TO DZIĘKCZYNIENIE BO SZKODA.

SPORT MA BYĆ SPORTEM A NIE TAKI JEDEN Z DRUGIM OLEWA SEZON I NA DO WIDZENIA POWIE ŻE TAKI JEST SPORT... I SEZON NIE BYŁ PRZYCHYLNY. NOSZ K...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KOLEJARZ FAN

Przesadzasz delikatnie mówiąc. Wiesz ile czasu i sił potrzeba na zorganizowanie klubu? Chyba nie do końca nad tym się zastanowiles/las. Biorąc pod uwagę jak drogim sportem jest speedway i mając nie wielki budżet ten wysiłek jest jeszcze większy żeby zamknąć wszystko bez długów i odjechac sezon do końca. Myślę że szacunek dla każdego człowieka w klubie się należy ,za 12 lat poświęceń i wyzwań inaczej być nie może. W Rawiczu też wielkich sukcesów nie było i z roku na rok była coraz większą walka o zatrzymanie żużla. To ciężka a czasami flustrujaca praca. Ja każdemu kto poświęca się dla tego sportu jestem wdzięczny.
KSM !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebol

Wejdź na stołek i pokaż jak się klubem zarządza - z pozycji widza, kibica wszystko jest banalne. Realia mówią zupełnie co innego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.