Wątek dotyczący posta na blogu

Polacy w rozgrywkach juniorskich.

Lovuś

Hejka. ;) W tym poście, w komentarzach, będę informował o wynikach meczów z rozgrywek juniorskich, głównie polaków. ;)

przeczytaj cały artykuł

Lovuś

US Open Junior Tennis Championships (kat. A)
W eliminacjach turnieju juniorów rywalizuje czwórka Polaków - Filip Kołasiński, Wojciech Marek, Weronika Falkowska oraz Stefania Rogozińska-Dzik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lovuś

Znów nie popisała się Stefania Rogozińska-Dzik która już w pierwszej rundzie przegrała z Dunką Viller Moller 1:6 3:6.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Lovuś

Największe według mnie ma Wojtek Marek. Aktualnie gra 3 seta, podobnie jak Filip Kołasiński który dzielnie się "stawia" rozstawionemu z 12 Niemcowi. ;)
Weronika - zobaczymy. Trafiła słabo, bo na Dashę Lopateskayą. Ale jak Weronika poczuje kort, i będzie miała swój dzień to poradzi sobie z Ukrainką. :)

| Odpowiedz
blokuj
Lovuś

Lopateskaya może być czarnym koniem :)
Z juniorek gorąco zachęcam żeby luknąć na Emme Raducanu :) lubimy ją z Paosiem bardzo ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Lovuś

Niedługo będą drabinki, więc postaram się podrzucić Ci co według mnie może być ciekawe. :)
Mam nadzieję, że Wojtek Marek wyjdzie z kwali (wygrał 1 seta w swoim finałowym meczu eliminacyjnym!), więc Wojtek też warty uwagi.

| Odpowiedz
blokuj
Lovuś

Filip Kołasiński zmiażdzony w decydującej fazie eliminacji 1:6 0:6.
Awansował za to Wojtek Marek, pokonując Amerykanina Lee 6:3 6:4 :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.