Wątek dotyczący artykułu

Trenowali bez taśmy start na światło?! "To jest jakaś paranoja!"

Fogo Unia poważnie oskarża Betard Spartę. - Trenowali bez taśmy na światło - pisze Piotr Rusiecki. Chodzi o zamknięty piątkowy trening. Nastroje tonować próbuje Wojciech Stępniewski, ale w sieci zawrzało. - To jest absurd! - mówią we Wrocławiu.

przeczytaj cały artykuł

leonidaswro

Do chamstwa kibiców z Leszna zdążyłem się już przyzwyczaić - nie są w stanie mnie zadziwić. Natomiast nieprzerwanie dziwią mnie Ci, którzy mienią się "działaczami". Dla Pana Rusieckiego tysiącletni Wrocław to "wrocek", jakby pipidówa na południu Wielkopolski była nie wiem jaką metropolią! Co uchodzi żałosnym kibicom, nie powinno przechodzić przez gardło tym, którzy rzekomo chcą kształtować zdrowe zasady w tym sporcie.
Co do meritum to myślę, że pan Rusiecki dysponuje dowodami na poparcie swych oskarżeń: może był wtedy na stadionie, albo był tam pan Baron, którego za czasów pracy we Wrocławiu kibice z Leszna obsobaczali na wszystkich możliwych forach, obdarzając go pieszczotliwym mianem "balerona". Teraz jest wzorem szlachetności i transparentności w klubie z Leszna. No cóż, i kibice i działacze z Leszna powoli przyzwyczajają całą żużlowa Polskę, że są nieomylni i zawsze mają rację, bo jak nie to wpie...ol jest spuszczany w parkingu przyjezdnym zarówno przez zawodników jak i przez "działaczy" co miało miejsce już nie raz!
Patrzcie kibice z całej Polski: to klub z Leszna ustala standardy etyki i uczciwości w sporcie żużlowym! :-(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
viva UL

Szach@mat.
Jak się nie ma argumentów to się rzuca kamieniami albo puszczą brzydkie bąki.
Nieco niżej napisałem dlaczego para idzie w gwizdek że sprawami trudnymi (na tę chwilę) do ustalenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Donio

Witam. Dzisija napiszesz tutaj jeszcze 5 postów w każdym będzie hejt i trolling czyt tak jak uwielbiasz. Jedziesz warchlaku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Pewni na beton

:}}}}}}}}}}}}}}}}} No byliście pierwsi bez medalu:} Nie wnikam,na tą chwilę pozostaje mi tylko relaksować i .....trzymać kciuki za Gorzów!:} choć to SZALENIE TRUDNE!:}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}} HAHAHA:} Pozdrawiam:}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Michał Poznań

A Tobie pewnie się zdaje, że jesteś „ponad”. Koncentrat kultury, „kmiotki z Leszna” to jest ok., ale obrażać Wrocławia nie wolno? Forum rządzi się swoimi prawami, dużo tutaj folkloru, skrótów myślowych, itp. Nie sądzę aby biorąc pod uwagę kontekst określenie „Wrocek” było obraźliwe. Chyba, że ktoś ma jakiś kompleks? Dobra rada jest taka, nie obrażaj, a nie będziesz obrażany. Myślę, że podgrzewanie atmosfery ma cel wyłącznie PR. W ogóle śmieszą mnie wtręty „miejskie” w dyskusji dotyczącej żużla. Prawda jest taka, że Leszno to klub z ogromnymi tradycjami (nie będę dowodził rzeczy oczywistych). Sparta to inna półka i takie są fakty. Co nie oznacza, że kibice Sparty są gorsi. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Mieszkam w Poznaniu, który z punktu widzenia żużla jest karzełkiem. Nie mam z tym problemu, od 40 lat jeżdżę na mecze do Leszna. Wracając do meritum, cała „afera” świadczy o jednym, złej organizacji klubu z Wrocławia i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
piwolek

Zostaw cwoka. Tak go nazwałem, oddając pięknym za nadobne i post zniknął. Lubi obrażać ale nie lubi jak mu się oddaje, taki " bochater" a biega ze skarga :-))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.