Wątek dotyczący artykułu

Stal - Kolejarz: Powrót Hancocka. Dwie zmiany wśród opolan (składy)

W niedzielę dojdzie do rewanżowego meczu półfinałowego 2. Ligi Żużlowej między Stalą Rzeszów a OK Kolejarzem Opole. Poznaliśmy zestawienia obu drużyn.

przeczytaj cały artykuł

Andrzej TRybus

Ha ha ha i ... ha. Normalnie jak się czyta te posty, to nerwy bolą . Zdecydujcie się w końcu Panowie na jakąś linię komentarzy . Nie ma Grega w składzie to źle i naparzanka na Nawrockiego, niewypłacalność i brak kasy w Rzeszy . Jest w składzie to też źle i wytykanie o bojaźni i zarzuty, że bez niego np z Kuciapą powinni jechać . To normalnie robi się paranoja, a faktem jest to, że z nim czy bez niego , z kasą czy bez , wszyscy dostają w palnik od Stali Rzeszòw i tyle . Dajcie już spokòj i dziadkowi i tym durnym komentarzom, bo prawda wyjdzie na koniec sezonu i zajmijcie się bajzlem we własnych klubach , bo wygląda na to, że więcej wiecie o Stali Rzeszòw i sytuacji w tym klubie, niż we własnych . W większości to stek bzdur , a niby sami fachowcy .
Prawda zawsze jest taka, że jak nie ma kasy to i nie ma wynikòw . Nikt z Was nie był obecny przy podpisywaniu kontraktòw to i nikt nie zna kto jest i jedzie na jakich zasadach i jaką ma formę płatniczą , a dyskusja jakby to Wami podpisywali . Ha ha ha .
Trochę to przypomina szukanie na siłę dziury w d... , a i tak wiadomo gdzie ona jest . Ważne by żaden klub nie upadł niezależnie od ligi .
Nie zawsze gwiazdor odpali , ale ròwnież gwiazdor nie musi jechać w każdym meczu obojętnie czy ma sraczkę, czy nie . Jako brat Albert też żaden zawodnik nie będzie jechał .
Koniec sezonu odpowie nam, kto awansuje, jaka jest siła drużyny i jak będzie wyglądała sytuacja finansowa w klubach, a to czy się gryziecie, czy dopiep..cie sobie, nie ma dla klubòw zupełnie znaczenia . Pozdro .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

syndrom rzeszowa nas dopadł
ale tak serio. Nikt nie mówił że jak nie ma płacone to nie jedzie. W końcu to jego pasja. Przecież dudek raz mówił że w tym sezonie jest 400 tyś w plecy a wyniki robił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej TRybus

I co, przez to jest jakaś nagonka na Falubaz i prezesa, tak jak na Stal Rzeszòw ? . Wydaje mi się, że to raczej sprawa wewnątrz klubowa . Czy ktoś ma w związku z tym taki problem odnośnie Patryka jak do Grega i Stali ? . Pasja pasją, ale to jednocześnie jego praca i za darmo też długo nie pojedzie . Jak ma doczynienia z rozsądnymi ludźmi to dostanie co mu się należy . Przy okazji to ... kolejny klub z zaległościami i inne też można by wyliczać, ale jakoś nikt nie robi takiego cyrku w postach jak w stosunku do Stali Rzeszòw i Nawrockiego .
Mogę oczywiście napisać, że mnie to wali , bo to nie moje kluby, ale skoro już się czyta wypowiedzi i tę częstą głupotę, jad, wyzwanie i teorie często absurdalne to trudno czasem się nie wypowiedzieć i przejść obojętnie .
Czasem nawet napisany post kasuję przed wysłaniem, widząc poziom " gorących " wypowiedzi, bo nie ma sensu wchodzić w środek jatki .
Mnie bardziej interesuje mòj klub i co będzie od nowego sezonu, bo to jest dla mnie ważne , a jeszcze nic oficjalnie nie podano, niż to co jest np w Gdańsku . Jak każdy zajmie się swoim klubem nie innych, to może napisze coś mądrego o swoim a nie często bzdury np o Stali Rzeszòw . Pozdro .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.