Wątek dotyczący posta na blogu

TYPER USO 2018 – (SEZONOWY TYPEREK 18/19)

Pao

Zapraszam serdecznie wszystkich na Sezonowy Typerek - edycja 18/19! :)                    Zaczynamy od USO :) What's up!!! You ready?? :) Witam wszystkich i zapraszam na pierwszą odsłonę nowej edycji Sezonowego Typerka tenisowego, którą będę miał przyjemność poprowadzić, czyli wielkoszlemowy (…)

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

mam autograf Szarapowej na jej książce, nie potrzebuje selfie z Franczeską ani twitów kowalczyk a co do tłitów to mi na Tłita odpowiedział Boniek a z tenisa Timka i Borna Coric mi lajkowali nieraz i co kozaku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

taki drukowany masz, ja mam markerem i dotykała książki i napisała to reką! wiec nie licytuj sie dzieciaku bo odejme punkty Gryffindorowi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Ale kiedy,dzisiaj komu ?
Dzisiaj jest kiepsko
Strzelam troche teraz z dalej do archiwum
Nawet cos z tego bedzie.
Robilem ARTYSTYCZNE zdjecia z grounds w deszczu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Queen Marusia

O to ladnie !
Przynajmniej wspierasz krajowy tenis .
Kuna,gdyby tak Maszka przyjechala.....
Piekne czasy Fedkapu w 2015
Krolowa na Wawelu.

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

tak, wspieram bo Radwańska była dziś miła i postanowiłem ze nie bede jej hejtował w sumie nie robie tego juz od poltorej roku. No Maszki zabrakło to jedyny mankament

| Odpowiedz
blokuj
Lovuś

Kurcze, szkoda mi trochę bo też miałem być, ale plany mi sie pozmienialy i już później mi się nie opłacało na godzinę jechać...
Wrzuć, ciekaw jestem twoich foto ;)

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

dziś sesja autografów była długa i praktycznie każdy dostał także chociaz się spisali i podpisywali, byli w dobrych humorach

| Odpowiedz
blokuj
Lovuś

Fajna akcja generalnie, chociaż w słabym terminie bo dzień tenisa był jednak w cieniu meczu TVN - WOŚP ;)

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

BYŁ JAKIS MECZ? COS SLYSZALEM ALE PFFF DZIS W WAWIE TYLE SIE DZIAŁO, KONCERTY NA DZIELNICACH NA WILANOWIE MARGARET A NA PRADZE WCZORAJ WILKI TAKŻE DZIEJE SIE

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

z reszta ten mecz byl zawsze poczatkiem wrzesnia a dzis 9 9 to sobie date wybrali ładniejsza i zrobili pozniej i sie pokryło

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

Czekaj , czekaj - piszesz "podpisywali"
Masz na mysli tenisistow ktorzy podpisywali,czy to ze Aga z mezem podpisywala ?
Czy maz Agi tez podpisywal ?????

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.