Wątek dotyczący posta na blogu

TYPER USO 2018 – (SEZONOWY TYPEREK 18/19)

Pao

Zapraszam serdecznie wszystkich na Sezonowy Typerek - edycja 18/19! :)                    Zaczynamy od USO :) What's up!!! You ready?? :) Witam wszystkich i zapraszam na pierwszą odsłonę nowej edycji Sezonowego Typerka tenisowego, którą będę miał przyjemność poprowadzić, czyli wielkoszlemowy (…)

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Przyszłam tu, bo na głównym mam od dłuższego czasu darmowe (chyba) wykłady z zasad liczenia punktów i muszę tym profesorom już uciec, bo mnie zostawią w tej samej klasie, choćby po to, żeby mi jeszcze raz wytłumaczyć co już wiem, a tu WSZYSCY RZYGAJĄ!
Co za upadek białego sportu!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

El się tak przejął, że przygotuje mi na jutro pewnie jakiś odczyt!
A to była tylko taka moja mała wątpliwość w liczeniu... ;) ;) ;)
Fajniści jesteście!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Pao

Przeczytałem właśnie waszą dyskusję spod artykułu. Niezła dawka informacji jak na jeden dzień :D
Jak twój blond czerep to wszystko pomieścił? hahaha Żyjesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RaFanka

Spokojna twoja rozczochrana! ;) Ja jestem z tych co świat odbierają pozytywnie! Panowie chcieli pomóc, znaki mi narysowali czerwoną fabrą, żebym już nie błądziła, a że wykorzystali do tego cały zapas z Castoramy, to już inna bajka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Pao

Ale jak się prześcigali w tym co tu jeszcze dopowiedzieć, no niesamowite! chyba aż muszę czasem poudawać tam laika :D (chociaż i tak już chyba jestem na straconej pozycji bo nie jestem blondynką ;()

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Pao

Haha, no nie chcę wyjść na hejtera więc nie odpowiem :D
Ale przyznam że naraz się tego przeczytać nie dało!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Pao

Nie no, żartuję trochę, ale sam wejdź i zobacz jak chcesz to się przekonasz :P
I tak nie zmienia to nic w mojej ocenie naszego guru Toma jako geniusza, który opracował najlepszy i najbardziej czasooszczędny system typerkowy na świecie :D Dajcie już tego Nobla!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
El Nadall

Pekin? Za wcześnie. Gdyby był tydzień później to może by się udało. Już i tak tyle planów mi się posypało, że daj spokój.. Już nic nie planuję.
*(z tym Pekinem to staram się zaklinać rzeczywistość, odwrócona psychologia i te sprawy xD)

| Odpowiedz
blokuj
Pao

Na szczęście twórca idzie z duchem czasu i obiecał że zrobi nam (przyszłym prowadzącym) taki prezent na choinkę, że ukróci i uprości znacznie to regulaminisko :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
RaFanka

;) Polubiłam ich jeszcze bardziej!!!
Poczuć się laikiem, czasem nie jest źle! Zwłaszcza po tych wszystkich zarwanych nocach!
A propos! Dobrej wszystkim! Trzeba rano skoro świt, to spadam pospać 6 godzin!
Radości życia dla wszystkich! Ja dziś dostałam jej od was mnóstwo!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Pao

Dobranoc BlondFanko! :) Też muszę się przestawić, najpierw "na Europę" a dopiero później Azję :P

| Odpowiedz
blokuj
El Nadall

Nieee, ostatnio jakoś tak było, że położyłem się gdzieś koło 2:30. Jak przy "porannej" pobudce zobaczyłem, że jest 16:30... Starczy spania w tym tygodniu xD

| Odpowiedz
blokuj
Pao

XD
to ja aż tak może nie mam (kiedy odsypiam coś lub nie wstaję z rana) ale ogólnie moglibyśmy sobie przybyć piątkę pod tym względem :D
No i w Espanii też byś się szybko odnalazł ;P
Ty El jesteś bardziej hiszpański niż mi się wydawało!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.