Wątek dotyczący posta na blogu

TYPER USO 2018 – (SEZONOWY TYPEREK 18/19)

Pao

Zapraszam serdecznie wszystkich na Sezonowy Typerek - edycja 18/19! :)                    Zaczynamy od USO :) What's up!!! You ready?? :) Witam wszystkich i zapraszam na pierwszą odsłonę nowej edycji Sezonowego Typerka tenisowego, którą będę miał przyjemność poprowadzić, czyli wielkoszlemowy (…)

przeczytaj cały artykuł

Baseliner

Witam! We mnie finał również wzbudził sporo emocji, głównie za sprawą żałosnego zachowania tej słabszej w finale, ale mniejsza. Przede wszystkim gratuluję Julce! Nasze miejsce ex-aequo to jednak spore szczęście dla mnie - mój typ na zasadzie "wszystko albo nic" uratował mi skórę, Julia natomiast od początku znajdowała się w ścisłej czołówce typujących. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale to był bardzo intensywny weekend.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Równowaga w przyrodzie!
Ja po 2 tygodniach łażenia po wsi, nie potrafiłam się w mieście odnaleźć! Wolę w głuszy, choć lepiej w dobrym towarzystwie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.