Wątek dotyczący posta na blogu

TYPER USO 2018 – (SEZONOWY TYPEREK 18/19)

Pao

Zapraszam serdecznie wszystkich na Sezonowy Typerek - edycja 18/19! :)                    Zaczynamy od USO :) What's up!!! You ready?? :) Witam wszystkich i zapraszam na pierwszą odsłonę nowej edycji Sezonowego Typerka tenisowego, którą będę miał przyjemność poprowadzić, czyli wielkoszlemowy (…)

przeczytaj cały artykuł

Kri100

Informacja dla wszystkich, dla Pao na czele. Do weekendu miałem urlop w głuszy i nie mogłem śledzić USO na bieżąco i typować. Bardzo mi przykro i przepraszam. Załapałem się dopiero na 2 set finału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Juliaa

Ty chyba lubisz urlopy w gluszy ;) Nie wiem, czy czegos nie pokrecialam, ale juz raz chyba miales problemy z netem i sledzeniem meczow na zywo? Byles gdzies w gorach? hmm Chyba ze cos pokrecilam. Mam nadzieje, ze wypoczynek udany! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Tak, byłem rok temu w Bieszczadach, dobrze pamiętasz. Tym razem wybrałem jeziora, głusza mniejsza, za to zaraz po sezonie. O dziwo była wielokanałowa telewizja z tvp Sport, ale tenisa nie pokazywali. Telewizja jest bardzo słaba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.