Wątek dotyczący artykułu

Polonia już bez piłkarskiej kadry. Pilnie potrzebny krajowy senior

W składzie bydgoskiego zespołu na sezon 2018 widniało bardzo wielu żużlowców. Wiadomo już, że znaczna większość z nich pożegna się z drużyną. Klub najbardziej potrzebuje solidnego polskiego seniora na poziomie 8-10 punktów.

przeczytaj cały artykuł

Andi - Prawdziwy Kibic

Władek coś mówił o play-off w przyszłym sezonie to tego potrzebował by takiego składu:
1.Siopek
2.Adamczak/Oskarek/Ivacić/Grobauer
3.Bach
4.Berge
5.Porządny polski senior
6.Orwat
7.Junior wypożyczony z ekstraligi
Tak wiem jestem wrogiem Władka ale sam mówił o walce(play-off) o awans a ja lubię się bawić w typowanie składów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
trz1971

W przyszłym sezonie to raczej jeszcze dno 2 ligi lub... wcale nie wystartują. Sponsorów brak a jeszcze 700 tyś długu. Nie wiadomo co będzie że stadionem bo do grudnia będą rozbierać trybunę a od stycznia w Polsce zaczynają się mrozy więc ta niby budowa nowej trybuny to na wiosnę by ruszyła. Bez zaplecza dla żużlowców stadion nie bedzie dopuszczony więc czarno to widzę. Prezydent Bydgoszczy chce teraz na siłę pokazać że modernizacje stadionu zacznie a tak naprawdę to zdąży tylko buldożer postawić przed wyborami na stadionie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
trz1971

Do rozbiórki stadionu raczej dojdzie. Obawiam się że PO wyborach gdy POnownie wygra Bruski to żadna trybunka nie powstanie bo znów POwie kibicom: "a komu mam zabrać i dać na stadion?".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
trz1971

Śmiać to się będziesz na wiosnę. Jeżeli sądzisz że zdążą z budową trybuny do marca to gratuluję. Też nie pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.