Wątek dotyczący artykułu

Bardzo groźny wypadek w Chorzowie! Andreas Jonsson opuścił tor w karetce

W Chorzowie trwa 4. finał Tauron Speedway Euro Championship. Już w pierwszym biegu doszło do bardzo groźnego wypadku. Na tor upadli Jonsson, Huckenbeck i Lebiediew. Pierwszy z nich opuścił tor w karetce.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Kibic ROWu od i nazawsze

Tak po za tym jeśteś zdrowy baranie?Idąc nawet Twym tokiem pseudo myślenia też mogliśmy stracić drugiego co do wartości punktowania zawodnika.Najważniejsze jest zdrowie zawodników i dobrze że wszystko się na potłuczeniach skończyło.Orgazm to chyba wy mieliści i sie cieszyliście z wypadku Dana.Debilizm niektórych jest nie do opisania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

Dobra dobra. Poprawność polityczna przede wszystkim. Przecież nikt nie napisze co tak naprawdę myśli. Pogadaj sobie owco.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
K.S. ROW

Przeczytał jak napisałem że start to klub spod Kłecka i chciał zabłysnąć buhahaha, tępak jednak z niego niesamowity!

| Odpowiedz
blokuj
K.S. ROW

Buhahaha ty i ten twój chłopak hmm, nadajecie na tych samych falach. Żal mi waszych rodziców... , ale oni sie muszą za was wstydzić!

| Odpowiedz
blokuj
K.S. ROW

Wstydzą to się ci co czytają twoje wypociny wosku, że jest internet ogólnodostępny i piszesz co ci koledzy ze szkoły podpowiadają...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
K.S. ROW

Ooo pojawiłeś się, chcesz poznać mojego nauczyciela j. polskiego? Kręci cię to ? Nie wiedziałem że jesteś ciepły, ale cóż , takie czasy że chłopcy kochają się w mężczyznach. Dałbym ci namiary na nauczycielkę ale ciebie to nie kręci "ikarze"...
P.S. Przykro mi.

| Odpowiedz
blokuj
ikar

Normalny to Ty nie jesteś rzucając jakimiś tekstami o pedofilach. Cóż, w familokach pewnie się tak z Tobą ktoś zabawił ..ech, współczuję, to musi być dla Ciebie ciężkie...mam nadzieję że Twój oprawca poniósł karę.

| Odpowiedz
blokuj
K.S. ROW

Oj dziecko piszesz coś czego nie rozumiesz. Nie zapomnij usunąć znowu swojego komentarza, jak cie zaczną palcami wytykać!
Bez odbioru...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
JPS

Chwilowy orgazm to miał twój tatuś, gdy się zorientował, na co wlazł, a tym samym formy nie dolał i spłodził półgłówka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.