Wątek dotyczący artykułu

Miniżużel: Sezon zakończony. BTŻ Polonia mistrzem

Niedzielnymi zawodami w Bydgoszczy zakończyła się miniżużlowa rywalizacja mistrzowska. Już wcześniej Drużynowe Mistrzostwo Polski zapewniła sobie BTŻ Polonia Bydgoszcz, a turniejem u siebie przypieczętowała triumf.

przeczytaj cały artykuł


FIS 500

Na stadionie imienia Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim nie było mocnych na Bartosza Zmarzlika. Chłopak wychowany na mini torze w Wawrowie.....
Pierwszy z brzegu przykład..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cz-b-n

Różnica jest taka, że Zmarzlik, czy Pieszczek nie jeździli do 14-15 roku życia jak Fajferowie, czy Łobodziński. Miniżużel powinien być dla dzieci do 13 roku życia, inaczej mija się to z celem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic miniżużlowy

Pieszczek jeździł na miniżużlu jeszcze jako 14-latek i jako 14 latek został Indywidualnym Mistrzem Polski. Szymon Woźniak jeździł do 15 lat, podobnie Kacper Woryna. A np. Alan Szczotka do 11 lat. I co z tego niby ma wynikać?
A Jacek Fajfer ma 13 lat, tyle co np. Przyjemski - świeżo upieczony IMP. Więc o jakich Fajferach po 14-15 lat Ty piszesz.
A skoro wg Ciebie miniżużel powinien być dla dzieci do 13 lat, to jakbyś spytał kogoś z klubu z Wawrowa, to Ci powie, że Wojtek Fajfer przedłużył swoją przygodę z miniżużlem o rok właśnie dla brata, żeby ten jako 13-latek mógł się jeszcze pościgać na minitorze. No i dzięki temu doczekaliśmy się pierwszych od 2013 roku reprezentantów Polski, którzy awansowali do finału Mistrzostw Świata w klasie 85cc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.