Wątek dotyczący artykułu

Stal - Unia Leszno: Radość Pawlickiego mówi wszystko. Ta wygrana jest dla Stali jak porażka (noty)

Fenomenalna była walka Piotra Pawlickiego i Bartosza Zmarzlika w ostatnim finałowym wyścigu. Leszczynianin się obronił, dzięki czemu Fogo Unia przegrała w Gorzowie tylko dwoma punktami. Przed meczem goście wzięliby to w ciemno.

przeczytaj cały artykuł

nazgul

W tym ocenianiu brakuje jednej pozycji - oceny menadżerów i mam nadzieję, że od przyszłego roku SF naprawią tą ułomność. Dlaczego o tym piszę, ponieważ ten mecz pokazał, że w myśl oceniania , to Janusz był "największym winowajcą" przegranej Unii w Gorzowie Prawda jest jednak inna - pomimo słabego meczu Janka - to Baron zawalił nam mecz swoimi decyzjami: po pierwsze jak można puścić Dominika w biegu 2 po taśmie Janusz wiedząc, że Domin jedzie programowo w biegu 3, czyli będzie miał trzy biegi pod rząd - to nie mogło się udać. Lepiej było puścić Smyka, który potem miałby dłuższą przerwę, a do tego mógłby się lepiej spasować z torem bo bieg młodzieżowy nie za bardzo mu wyszedł. A już nieporozumieniem jak dla mnie to brak Bartka w 14 biegu. Chłopak rozkręca się z biegu na bieg, a w 12 jest szybszy od Emila niewiele ustępując Vaculikowi i siedzi w parku maszyn, podczas gdy jedzie słabnący Brady. Nie mam nic do naszego kangura bo uważam, że spisał się świetnie, jednak jest to kolejny mecz gdy po swoim trzecim starcie jest coraz słabszy i nadaje się do zastąpienia przez młodych, a dostaje kolejne szanse i ich nie wykorzystuje. W RZ to nie był problem, ale w finale ten bieg może odbić się czkawką Do tego Smyk jest moim zdaniem lepszym startowcem niż Brady, a start był dziś najważniejszym elementem każdego biegu. Dlatego proszę by w przyszłym roku włączyć do oceniania menadżerów, bo tak naprawdę oni mają bardzo duży wpływ na wynik drużyny.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.