Wątek dotyczący artykułu

Uczył się od Woźniaka i Curyły. Kiedyś sam chciałby pomagać młodszym

Tomasz Orwat obecnie jest najlepszym młodzieżowcem Polonii Bydgoszcz. Młody żużlowiec ubolewa jednak nad faktem, że coraz mniej chłopaków garnie się do uprawiania sportu żużlowego w Bydgoszczy.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Ale,że tuby Btż-u jeszcze nic nie napisały na temat szkolenia w Bydgoszczy.Aż dziwne:)
Przecież tam trenują i szkolą się prawdziwe diamenty z których o zgrozo tylko Stalkowski kontynuuje karierę w dorosłym speedwayu,gdzie nie zawsze łapie się do składu.Co się stało z takimi zawodnikami jak: Rydlewski,Sitarek,Frąszczak,Ojcze nasz,Trępała,Jóźwik,Andrzejewski,Wolniewiński,Wieliński,Braun,Drzystek? Podobno w Btż wszystko jest profesjonalnie prowadzone,ludzi na zawodach prawie tyle co na Gollobowym cyrku, sponsorów multum, a efektów zero.
Z obecnych młodych chłopaków odnoszących tak spektakularne sukcesy w mini żużlu dla Btż tylko Przyjemski swoim podejściem i zaangażowaniem może coś w dorosłym żużlu pokazać.Pozostałą dwójkę spotka raczej los w/w zawodników,bo nie sztuką jest wygrywać z chłopcami o kilka lat młodszymi, którzy zaczynają jazdę na mini torze,gdy samemu się startuje już kilka lat.
Czekam z niecierpliwością na sukcesy adeptów tej szkółki w dorosłym speedwayu i proszę nie podawać tu Woźniaka, który jest samoukiem co sam powiedział w magazynie żużlowym,bo gdy zaczynał swoją karierę to Btż jeszcze nie istniał.
Ps.Żeby nie było Władkowa szkółka też nie wydała żadnego liczącego się zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Nie uważasz,że trochę to śmieszne.Bo oglądanie zawodów na wale ziemnym jest Ok,cacy itd ale oglądanie zawodów na trochę zbyt mocno zarośniętych trybunach to już jest podobno TRAGEDIA:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
T.A.S.S.

Ale za to pierwsza tuba WG na posterunku.Widzę że dla Ciebie sukcesy młodych to nie sukcesy.Rysiu jesteś żałosny.Przez swoje zaślepienie nie widzisz gdzie leży problem.Bijesz w szkółkę BTŻ jak w stary bęben.I jeszcze masz pretensje że nikt nic nie napisał o Władkowym szkoleniu.Nikt nie napisał i nie napisze o czymś co nie istnieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Rysio-z-Klanu

W którym momencie napisałem,że to nie sukcesy.Baa wymieniłem nawet cała plejadę zawodników, którzy tam trenowali,a część z nich uzyskała certyfikat. Pochwaliłem Wiktora,skrytykowałem Władka, więc o co chodzi? Ogólnie to dziwię się aż takim pianiem z zachwytu kilku userów oraz bydgoskiego EB nad tymi wynikami,które de facto są sympatyczne,ale bez przesady.Tam startuje raptem kilku zawodników.Czy jetem żałosny?
Sądzę,że zdania są podzielone:)
Serdecznie pozdrawiam.Tyle ode mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.