Wątek dotyczący artykułu

Co dalej z problemem Wisły Kraków? Wszyscy liczą na interwencję państwa

Co dalej z Wisłą? Po wstrząsającym filmie TVN, w którym dziennikarz Szymona Jadczak ujawnił związki między klubem z Krakowa a światem przestępczym, zapytaliśmy o stanowisko PZPN, Ekstraklasę oraz Urząd Miasta Krakowa.

przeczytaj cały artykuł

Kolunio

Co by o nich (Sharks) nie gadac, to dzieki przejeciu przez TS Wisla spółki Wisła Kraków SA jest lepiej i lepiej... graja super (obecnie lider ekstraklasy) i wychodza z dolka finansowego... ja im dziekuje, choc metod nie popieram... mysle ze byliby w stanie zrobic to w lepszym stylu... dlatego jeszcze poczekam :-)

A TVN... i ten smiesznym chlopczyk Szymonek... bedzie ciezko... zbyt duzo naciaganych akcji w filmie... ale pewnie analizowali przed pokazaniem. Jak sie okaze ze przegraja w sadzie to i Miasto Krakow powinno ich scignac o odszkodowanie za psucie dobrego imienia. Ale to moze za 10-15 lat :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

To było jasne, że na forum pojawią się wpisy broniący gangsterów. Nawet jeśli zupełnie od czapy. Ciemny lud się zawsze znajdzie.
Po to gangsterzy mają pieniądze i po to mają ludzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kolunio

Jezeli uwazasz siebie za "ciemny lud" to bardzo prosze, ale nie mieszaj mnie w swoje prymitywne podziały. Nie mam kontaktu z gangsterami i raczej miec nie bede... ale jestem kibicem Wisly i dostrzegam pozytywne strony... W Twojej bajce wszystkie kluby powinny upasc, bo w zdecydowanej wiekszosci sa powiazania z gangsterami. Nie mowie ani nie daje do zrozumienia ze tego nie widze i ze jest mi to obojetne, ale co normalny kibic ma zrobic... wg Ciebie przestac kibicowac Wisle!? a moze przerzucic sie na jakze klarowna Cracovie? Lecz sie i pozwol wypowiedziec sie innym... kazdy ma prowo do wlasnego zdania i do kierowania sie wlasnymi priorytetami... wiec sie odwal... Jestes ciemniejszy niz Ci sie wydaje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.