Wątek dotyczący artykułu

EBL zostaje w Polsacie. Nowa formuła na Emocje.TV

Mecze Energa Basket Ligi w sezonie 2018/19 będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu, platformie IPLA.tv oraz w serwisie Emocje.TV. Pojawi się kilka nowości.

przeczytaj cały artykuł

Stawik

Asfodel a teraz 4 mecze swojej drużyny obejrzysz za 40 zeta. Jak będzie przycinać co się często zdarza to kasa wyrzucona w błoto. Olać transmisje to zjadą z ceny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADITRN

dokładnie, znając życie będzie się cięło jak będzie duża oglądalność, a abonament 40zł za 4 mecze, to kpina! 10zł za mecz w internecie w kiepskiej jakości, a dzisiaj idę na Ligę Mistrzów na żywo za 20zł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pizzo

Optymista z kolegi jak widzę, nie żadne 10 /mecz ale średnio licząc 20 albo i nawet 40/mecz w zależności od tego jak to liczysz.

W kolejce mamy 8 meczy, 2 pokaże polsat, kolejne 2 na ipli, więc dla emocje TV pozostaną 4 mecze w tygodniu czyli połowa. Jeśli drużyna gra 4 mecze w miesiącu to statystycznie połowa z nich - czyli 2 - będą do obejrzenia na emocjach i już mamy 20PLN/na mecz. Jeśli dodatkowo weźmiesz pod uwagę że połowa meczy jest grana u siebie i nie będziesz oglądał ich w TV tylko na hali to średnio zostaje ci do obejrzenia JEDEN MECZ W MIESIĄCU za 40PLN abonamentu!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Jorn

A to zależy, jaką drużynę chcesz oglądać. Na przykład takiego Stelmetu Polsat nie lubi i pokazuje mecze tego klubu bardzo rzadko, więc często kupowałem te miesięczne pakiety klubowe za 18 zł. Teraz za to samo trzeba będzie zapłacić 40 zł, bo pakiety klubowe znikają. A ja i tak nie mam czasu oglądać innych meczów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.