Wątek dotyczący artykułu

Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Marek Cieślak nie potrafi przegrywać. Czwarte miejsce to klęska (felieton)

W swoim najnowszym felietonie Jan Krzystyniak odniósł się do medialnego kabaretu, który rozpętał po meczu o trzecie miejsce Marek Cieślak. - Trener Włókniarza nie potrafi przegrywać - uważa nasz ekspert.

przeczytaj cały artykuł

SpartyFan

Pierwszy raz w 100% zgadzam się z autorem. Mam tylko wątpliwości czy ma on prawo do głoszenia swoich zarzutów (zwał jak zwał) wobec Cieślaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator SE

Resztki jakiejś demokracji pozostały jeszcze w tym kraju, więc póki co chyba ma, nieprawdaż? Tym bardziej, że Shrek naprawdę ambitnie pracuje ostatnimi laty nad właśnie taką łatką. Może nawet dorobi się niczym Dzik, łatki pt. "gdzie Cieślak, tam nie ma medalu".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpartyFan

Coś w tym jest. Ja jednak nie mam zaufania do "owczego pędu" i przyłączania się do hurtowej krytyki wszystkiego co związane z Cieślakiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.