Wątek dotyczący artykułu

GKM nie chce zawodników Orła. W klubie myślą o Duńczykach. Jeden jest już blisko

W sobotę odbędzie się Puchar Prezydenta Grudziądza. Na liście startowej mamy aż czterech zawodników Orła Łódź, ale w klubie zapewniają, że nie są nimi zainteresowani. Piątym seniorem grudziądzan ma zostać Duńczyk.

przeczytaj cały artykuł

KSD

Od samego początku wiedziałem że tak będzie walczyli o Sajfutdinow Kołodzieja i Vaculika a skaczy sie na malym dunie oby jednak nie i jeszcze cos sie zmieniło Bjerre na wyjazdach nie istniał i ciągle z juniorem jeździł średnia 1.9 z czego dom po 12 pkt wyjazd 5pkt tylko w Toruniu i zielonej coś pojechał trafi jako doparowy i 4 pkt na mecz litości tylko nie on

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obladi

walczyli ale jak nikt nie chce zmieniać klimatu to nie poradzisz! Licytować Grudziądz się nigdy nie lubił i dobrze! Krasnal to nie moje klimaty bo staty nie kłamią ale ma to sens! Dzięki Zdzichu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obladi

nie obgaduje się również kolegi, nie mówi się źle o umarłych, nie wolno kraść i pożądać żony nie swojej więc zluzuj majty! Chciałeś zabłysnąć?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Stalowy

Jak nie potrafisz poprawnie stosować związków frazeologicznych języka polskiego, to się nie kompromituj. To Ty chciałeś błysnąć elokwencją, ale zgasłeś. Myślisz, że zatuszujesz to atakiem werbalnym na moją osobę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.