Wątek dotyczący artykułu

Polonia Piła wypożyczyła na baraż zawodnika Włókniarza. Dla niego to szansa

Jak udało nam się ustalić, w niedzielnym meczu barażowym o Nice 1.LŻ, w barwach Euro Finannce Polonii Piła, pojedzie Andreas Lyager. Mistrz Danii juniorów został wypożyczony z Włókniarza na barażowy dwumecz.

przeczytaj cały artykuł


Guti_14

Dla mnie jest to niezrozumiałe, że zespół takimi długami wobec zawodników, kontraktuje/wypożycza sobie kolejnego żużlowca. Czyli co, jakieś pieniądze jakieś są? Zresztą, w moim mniemaniu, w play-offach czy barażach powinno się jechać takim składem jakim się ma, bez możliwości wzmacniania kimś z zewnątrz. No ale to tylko moje zdanie. Byle bez kontrowersji podczas samych meczów. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Polonia1947

Jak widać jakieś są. Sponsorów kilku przybyło w ostatnim czasie, obecni wyrazili chęć dalszej współpracy i wsparcia klubu na baraże. Dług jest niemały, ale prokuratura wolno działa w tej sprawie i nie można oszacować faktycznego zadłużenia z racji, że organy ścigania są w posiadaniu dokumentów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.