Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia - Stal: Tylko, a może aż srebro (komentarze)

Fogo Unia Leszno obroniła tytuł Drużynowego Mistrza Polski wywalczony przed rokiem. Spora w tym zasługa młodzieżowego duetu, który ponownie okazał się olbrzymim wsparciem formacji seniorskiej. W sobotę Byki pokonały w rewanżu Stal Gorzów 50:40.

przeczytaj cały artykuł

Manhattan

W związku z tym, że nie jestem uzależniony od SF dopiero teraz wtrącę swoje trzy grosze.
Przede wszystkim gratulacje dla Unii Leszno za zdobycie kolejnego Drużynowego Mistrza Polski, w tym dla zawodników jak również dla kibiców.
Byłem wczoraj na Smoku między kibicami Unii, a konkretnie w pierwszym sektorze za wieżyczką - "A". Atmosfera wspaniała, ludzie uczynni i ten jeden fan leszczyński, który nie opuścił żadnego meczu Unii łącznie z wyjazdami. Jeżeli bywa tu na forum to pozdrawiam serdecznie.
Zasłużony tytuł dla Unii, byli w tym dniu lepsi. Nadzieja we mnie była, gdy po 9 biegu był remis po 27, ale potem czar prysł. Cieszę się z tego srebrnego medalu bo przy tak wielu kontuzjach być w czwórce i dojść do finału to jak mistrzostwo.
Jeszcze raz gratulacje i ukłony.
Dzisiaj jadę do Zielonej wspomóc kolegów z Falubazu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrus

Nadzieja we mnie była, gdy po 9 biegu był remis po 27, ale potem czar prysł.

Nie wiesz czemu Chomski w 13 wyścigu, za słabego Woźniaka, nie dał Kasprzaka czy Vacula?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gryf

Też się zastanawiałem nad tym, miałem nadzieję że chociaż w nominowanych wystawi 'podwójną ' z Vaculikiem (zamiast Szymka w 14), ale przecież to Chomski, wielki taktyk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.