Wątek dotyczący artykułu

Lekarz z PZM: Pęknięty kask powinien być podstawą do odsunięcia żużlowca od dalszej jazdy w meczu (wywiad)

Jak to możliwe, że Sebastian Niedźwiedź doznał wstrząśnienia mózgu, a lekarz wypisał mu zdolność do dalszej jazdy. Zwłaszcza że kilka minut później junior Falubazu został odwieziony karetką do szpitala. Rozmawiamy o tym z lekarzem z PZM.

przeczytaj cały artykuł

Ghost

Du****** tłumaczenie w tym wypadku. Wszyscy widzieli JAKI dzwon zaliczył Niedźwiedź i nikt normalny nie posłałby zawodnika po czymś takim na tor. To nie była sytuacja, która pozostawiała miejsce na jakieś akademickie dywagacje o trudnościach w rozpoznaniu choroby afektywnej dwubiegunowej bez pobytu w szpitalu zamkniętym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ghost

Poświęciłem się i obejrzałem. Czy w Falubazie nie umieją się komunikować ze sobą bez ciągłego kurw**wania? Myślałem, że to tylko domena Pepy...
A co do Niedźwiedzia... naprawdę nie rozumiesz, ze zawodnik chwilę po wstrząsie mózgu może nie mieć właściwej oceny swoich możliwości??? Po to jest trener i lekarz by w takich sytuacjach reagować!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Magraka ZG

Lekarz (ten sam, który jest w Gorzowie) dopuścił Niedźwiedzia. Coś jeszcze? Aaa, może to wina Dowhana? P.S. Wasza "elyta" już tu była nie raz publikowana. Przestań jątrzyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ghost

Zrozum, Kolego - ja mogę "nienawidzić" Falubazu, ale tam gdzie w grę wchodzi zdrowie zawodnika barwy klubowe nie mają dla mnie znaczenia. Bronisz złej sprawy! Niedźwiedź nie powinien być dopuszczony do tego i kolejnych biegów, a ci, którzy tego nie dopilnowali powinni beknąć.

| Odpowiedz
blokuj
Magraka ZG

Czyli lekarz. Proste. Sebastian przynajmniej dwukrotnie mówił, że jedzie, a lekarz dopuszcza zawodnika. Jak Skóry nie cierpię po tym sezonie, to jego winy tu nie widzę.

| Odpowiedz
blokuj
Ghost

No nie wiem. Menago jest odpowiedzialny moim zdaniem również. On po prostu nie ogarnia tego co się dzieje na meczu, nie umie reagować na sytuacje. To nie dla niego robota.

| Odpowiedz
blokuj
Magraka ZG

W większości przypadków tak, ale nie w tym. Młody przynajmniej dwukrotnie stwierdza, że jedzie, lekarz dopuszcza... No i w powtórce biegu nie ma problemu. Dopiero w czwartym pojawił się problem. Sebastian nie ginął za Falubaz, a walczył o jak najlepszy kontrakt jako senior.

| Odpowiedz
blokuj
porgomcjash

Oczywiście, trzeba się do czegoś doczepić xD Bo w innych klubach to wszyscy są ą ę i nie przeklinają xD Przypomnij sobie co mówił Baron do swoich zawodników podczas finału w Gorzowie przed nominowanymi. Chociaż pewnie tego nie słyszałeś, bo nie mówił tego nikt z Falubazu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
porgomcjash

Pokaż mi czopku w którym miejscu coś takiego napisałem. Mój komentarz nawet nie odnosił się do sytuacji z Niedźwiedziem. Typowy błazen gorzowski który wyciąga wnioski z dupy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Ghost

Coś tych powodów do czepiania Falubaz daje dużo... Ale żeby nie było, że tylko się czepiam - na plus trzeba przyznać, że chociaż hostessy w ZG nie są ubierane jak prostytutki (jak w Lesznie).

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.