Wątek dotyczący artykułu

Motor powinien wybrać kierunek tarnowski. Dwa transfery załatwią sprawę

Speed Car Motor Lublin awansował do PGE Ekstraligi i potrzebuje wzmocnień, żeby się w niej utrzymać. Władysław Komarnicki nie ma wątpliwości, co powinni zrobić lublinianie. - Najlepszy byłby kierunek tarnowski - przekonuje były prezes Stali Gorzów.

przeczytaj cały artykuł

sibi-gw

Ratować? Dlaczego ratowac? Nas nikt nie musi rarować. Zmora swój rozum ma i wie, ze nie bedzie przepłacać Vaculika. Jeśli Motor na niego stać za takie pieniądze, to proszę bardzo. Poradzimy sobie i bez niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic stali 1

ja piszę o władku złotoustym a zmora ma rację . przepłacanie słowackiej złotowy nie ma sensu . Poza tym kej kej też się rozgląda na boki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sibi-gw

Choć by ze wzgl. na KK Zmora nie moze i nie powinien przepłacać Vaculika. Gdyby odszedl Martin to jakoś sobie to wytłumaczymy. Ale, gdyby odszedł przez to KK to podejrzewam, że byłoby duże wkurwienie w całym Gorzowie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jotefiks

Ale teraz trzeba bedzie przeplacac kasprzoka jak zobaczyl tyle zer na kontrakcie u przyjaciela. Wie ze w polsce jest zapotrzebowanie na punktujacych polakow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
sibi-gw

Właśnie, ze nie zobaczył u Vaculika tyle zer na końcie. Zmora w przeciwieństwie do Vaculika zdaje sobie sprawę ile ma osób "do wykarmienia" w przyszłym sezonie i nie spełni zachcianki Słowaka. Jeśli prawdą jest to, co napisali w PS, ze zakończono rozmowy z Vaculikiem, to Zmora nie będzie już do nich wracał. Taką ma zasadę. Teraz Vaculik moze spokojnie udać sie do Lublina po obiecane obiecanki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Loljan

Dokładnie o tym samym pomyślałem:)
Władek wciska Pedersena i Jamroga do Lublina by ten się przypadkiem skutecznie nie zasadził na KK i Vacula. Nie mam nic do Jakuba i akurat Jego chętnie bym widział u nas bo lubię walecznych zawodników i nasz tor mu "leży".
Skład Lublina jaki mi się marzy: Vaculik/Jonsson/Lambert/Michelsen/KK/Miesiąc/Lampart/Kling/Dzieciaczek plus Peroń/Kowalski/Cierniak . Wg mnie całkiem sympatyczny, niedrogi jak na warunki EE i daje szansę na miejsce 4-6

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
gorzowianin z Mazowsza

Przy takim układzie jak podaje Władysław Komarnicki, to Martin Vaculik prawdopodobnie do sąsiadów z Zielonej Góry. Tak patrząc na Martina, zamiast żużlowcem staje się "skoczkiem" z klubu do klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.