Dyskusja

You Dash

przejdź na stronę użytkownika

You Dash

Ja miałem to przez jakiś czas włączone, ale była taka nuda, że wrzuciłem później na piłkę na Liverpool - Manchester City. Tam też nuda, próbowałem z ROW - Falubaz, ale tam dość szybko Falubaz wybił Rybnikowi Ekstraligę z głowy i ogarnąłem sobie rezerwację i bilet na jutrzejszy wyjazd :D
W TV było widać, że na trybunach z kolejnymi biegami było coraz mniej kibiców, a z relacji wiem też, że i zawodników zaczęło ubywać, wyszło lepiej niż przy okazji pożegnania z GP na Narodowym, ale i tak trochę kulawo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Haha ;)))
Zostałam do końca ;)
Właśnie zawodnicy się zaczęli wycofywać i szczerze mówiąc tak trochę niefajnie, już jak się piszą na coś to niech jadą do końca. Oczywiście Ivera rozumiem, poważny upadek.....

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Widziałem ten upadek jeszcze, Janusz później tłumaczył, że wyjechał do powtórki, ale miał problemy z utrzymaniem motocykla (coś z palcami lewej dłoni się stało), przez co obawiał się o bezpieczeństwo swoje i rywali w kolejnych biegach, a to nie jest typ zawodnika, który odpuszcza, jeśli nie musi, więc też bym się u niego złośliwości nie doszukiwał. Zgadzam się, że reszta skoro się zdecydowała, powinna dokończyć zawody, młodzież (Smyk czy Domin) pokazali, że można było, ale gwiazdom się trochę w głowie poprzewracało... a zaczęło się kilka lat temu od Golloba, który narzekał na zbyt trudne tory do jazdy i nie chciał jechać, wycofywał się niekiedy z różnych zawodów lub oddawał biegi zmiennikom.

| Odpowiedz
blokuj
AM99 - StayStrongDarcy

Heh no tak, Iver i Kołodziej ok, ale reszta powinna dokończyć bez dwóch zdań. Jeszcze Vacul z biegu dodatkowego zrezygnował........
Bartek chciał jechać. Ja bardzo szanuję Bartka za to, że On niezależnie od rangi zawodów daje z siebie wszystko. Nie ma nigdy olewki.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Tylko z drugiej strony gdyby nie przyjechali, byliby pewnie wyzywani, że nie chcą dla niego jechać. Przyjechali, zastali słaby tor, do tego pogoda nie sprzyjała, no i tak wyszło.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Ja też pisałem, że mi się to nie spodobało, zarówno względem Golloba, organizatorów, jak i kibiców. Taki mamy teraz czas na świecie, że mniej osób patrzy na okazanie szacunku wobec kogoś lub wobec pracy tej osoby, mówi się ładne słowa w TV, że szacunek dla kibiców, ale się go nie okazuje tak w rzeczywistości. I to nie tylko w TV, wielu ludzi żyje podobnie, deklarują pomoc, gdy jest dobrze, a gdy trzeba pomóc - się nie odzywają. Niektórzy kogoś wychwalają, gdy rozmawiają twarzą w twarz, a za plecami później obgadują. Takie coś jest promowane w TV i w mediach i tego nie zatrzymasz, komuś szczerze się napisze, że nie jest się przekonanym i coś się nie spodobało - wtedy ta osoba często się obraża.
P.S. I tu wielki szacun dla Woffindena, Sajfutdinowa, Zengoty, Pawlickiego (i kilku innych), którzy faktycznie są wzorami jeśli chodzi o kontakty z kibicami i u nich widać, że szczerze się cieszą obecnością fanów, że dla nich te kontakty to nie tylko przykry obowiązek, ale wręcz przyjemność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
You Dash

Ja się nawet kiedyś zawodnikom dziwiłem, ale życie weryfikuje pewne ideały i już się nie dziwię. Może gdyby była formuła zawodów, w której najlepsza ósemka czy dziesiątka jedzie jakieś półfinały lub baraże i walczy o zwycięstwo, a za zwycięstwo otrzymuje chociaż jakiś stary kevlar lub kask Golloba z autografem, który może puścić na cele charytatywne... Formuła z 20 biegami jest jaka jest, kto nie ma szans się podłączyć do walki o czołówkę jeździ tylko dla idei samej jazdy, a widząc słabo przygotowany tor - po prostu nie chce skończyć zwieziony w karetce jak Iversen.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.