Wątek dotyczący artykułu

Tai Woffinden wygrał turniej dla Tomasza Golloba. Tylko szkoda, że z toru wiało nudą (relacja)

Brawa za sam pomysł zorganizowania imprezy dla Tomasza Golloba, a przygotowanie toru, w tych wszystkich okolicznościach, po prostu pomińmy milczeniem. W Bydgoszczy wygrał Tai Woffinden, przed Bartoszem Zmarzlikiem i Martinem Vaculikiem.

przeczytaj cały artykuł

Big Lebowski

Umówmy się, że dla kibica zaglądającego na stadion raz na parę lat to zawody były jak rzygi. Czyja to wina? Nie wnikam. Dziwne tylko, że toromistrza ciśnie się tutaj imiennie, gdy samemu bardzo pieczołowicie się dba o zachowanie swych danych jak w konspiracji. Czyli zasada albo raczej kwas, że ja mogę o kimś pisać ale o mnie nie wolno. Super. Najważniejsze, że szczytny cel wobec naszego idola został osiągnięty. Gratulacje dla organizatorów i wszystkich których spotkałem na stadionie. Dla wiarusów najistotniejsze było spotkanie towarzyskie w przyjacielskim gronie. Tym bardziej sympatyczne, że razem w sektorze z byłymi żużlowcami Polonii. Oby ziściły się słowa Tomka, że ten stadion i Ci kibice zasługują, by wypełniał się tak jak wczoraj. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Nie pierwszy i zapewne nie ostatni to przypadek,gdy użytkownik portalu ukrywający się pod nickiem krytykuje osoby związane z klubem nie tylko bydgoskim:)
Ps.Dane toromistrza mogą znać wszyscy kupując program zawódów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Znać tak ale ogłaszać już chyba niekoniecznie. No chyba, że baaardzo się tego chce. Pytanie tylko czy warto? Najpierw lepiej spojrzeć w swoje podwórko zanim się zechce baraszkować w cudzym. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

Rysiu .
Ty zwyczajnie nie rozumiesz. Podanie Pana toromistrza[osoba funkcyjna] z imienia zwyczajnie nie wypada.Ale dokładanie do pieca z imienia ,nazwiska byłemu prezesowi to już wolno.To jest inny rodzaj baraszkowania i nie na swoim podwórku.Miłego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Big Lebowski

Janek, jakbyś nie wiedział to przypomnę, że prezes klubu to osoba publiczna. A ta z racji definicji nie może być jak Ty, Rysiu, Artur czy ja osobą zakamuflowaną. Osoba publiczna to osoba, która wykonuje funkcje publiczne lub przez inną swoją działalność zawodową, gospodarczą, społeczną, polityczną, kulturalną itp. wpływa znacząco na funkcjonowanie społeczeństwa, przeciwieństwo osoby prywatnej. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Penhal

Myślę że nic wielkiego się nie stało że padło imię[jest w programie]O kanclerzu też pisano mimo że nie był funkcyjny.Myślę że temat czas zamknąć. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Pewni na beton

Mi tam się podobało tylko kolumna centralnie waliła mi w uszy.Była nawet myśl by strzelić sobie fotę z :gryfem::}}}}}}}}}} Chodził ,machał zabił sobie foty:} No ckyba następnym razem.Miejsca były super goście z Poznania dopiero :poczuli żużel::}}}}}}}}}}}}}}}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pewni na beton

Jasiu już wstałem!:} ale.....:co się odwlecze to.......:}}}}}}Zrobie na bank:}Na pewno w następnym sezonie.PKS blisko ,w Fokusie jest też szeroki wybór z napojami więc będę i cyknę:}}}}}}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.