Wątek dotyczący posta na blogu

Echa turnieju "Asy dla Tomasza Golloba"

Liberate

Za nami długo oczekiwany turniej „Asy dla Tomasza Golloba”. Przy okazji niewątpliwie udanej akcji udzielenia pomocy naszemu Mistrzowi udało się zweryfikować kilka faktów.Po pierwsze wiodąca dyscypliną w Bydgoszczy jest żużel. Szanowni Państwo – proszę wskazać inną dyscyplinę, gdzie na zawody o czapkę (…)

przeczytaj cały artykuł

Big Lebowski

Fajnie, że nie marnujesz swego talentu. Zawsze z nieskrywaną przyjemnością się czyta Twoje pióro. Wątpliwości mam tylko do punktu nr 3. Jeśli Polonia jest obecnie biało-czerwona, to po co wywieszać flagę o tym informującą? Kogo i po co? Może pana Władysława, który już ustąpił? No nie wiem. Szczerze pisząc to ten baner wywoływał w pewnym sektorze niezbyt miłe skojarzenia. Ale. Nieważne. Pewnie prawdziwi żużlowcy to tylko biało-czerwoni. Prawdziwi kibice też. No i prawdziwi rzecz jasna Polacy... Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Siema Bigu. Władziu ustąpił? To dlaczego kurczowo trzyma się pakietu większościowego? Jak dla mnie to jedynie zmiana na stanowisku prezesa, przynajmniej na razie. Co do odczuć "pewnego sektora" - cóż mogę poradzić? Dla niektórych 60000 biało-czerwonych flag to brunatny marsz, więc wszystkim nie dogodzisz. Kibice w obliczu wymiany "mietły" zdecydowali się na działanie prewencyjne - w imię demokracji i wolności słowa. Ich prawo - ja popieram. Nawracać nikogo nie mam zamiaru. Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Jak to nie ustąpił? To kto w takim razie wczoraj ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu przy Focusie? Na pewno nie był to Władek? Coś tu kręcisz ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Big Lebowski

Jakie działanie prewencyjne? My Jako żużlowcy i kibice byliśmy wychowani na barwach gwardyjskich, trójkolorowych. Polityka nikogo nie interesowała. To tak jak Bogdan Wenta z "Wybrzeża" został ostatnio pozwany przez jakiegoś idiotę. Dzisiaj wróciliśmy do biało-czerwonych ale nie zapominajmy, że wszystkie sukcesy były pod innym sztandarem. Czy to aż tak ważne? Sądzę, że nie. Polonia jest ciągle ta sama. Warto tylko dbać o tradycje i ciągłość jej istnienia. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Liberate

Zawsze pamiętaliśmy o ciągłości historycznej. I to nie my zaczęliśmy odgrzebywać zamknięty rozdział. Dalej w to nie brnę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Big Lebowski

I tak nie rozumiem o co Ci/Wam chodzi? Może ja albo byli sportowcy klubu to rozgrzebali? Jestem w szoku. To napisz kto odgrzebał zamknięty rozdział, tak żeby nie było już piexxolenia. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Liberate

Ty tak poważnie? Nie wiesz kto wytapetował polewaczkę i połowę budynków klubowych? A ponoć to ci po prawej stronie wszędzie spiski węszą ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Big Lebowski

Co mnie to obchodzi? Znam i przychylam się do zdania naszych idoli Pawła, Krzysztofa, Zbyszka, Wiesława i wielu innych, którzy podzielają moje zdanie. Zapewne też się mylą... Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

Powiedz Damian po co wywieszony został baner z milicyjną nyską i pałką zomowską ? Gówniarze , którzy nie mają pojęcia co to było oddanie się klubowi w latach 80 i nigdy już nie wrócił ten ruch kibicowski , który był za tej złej milicyjno/zomowskiej Polonii. Jestem ciekaw dlaczego ?

| Odpowiedz
blokuj
Liberate

I tak najkrótszy punkt zdominował całość. Jak pisałem niżej nie będę brnął dalej w element wojny polsko-polskiej. Pozostanę przy swoim zdaniu szanując Wasze, a o różnicach porozmawiamy przy okazji nie robiąc z forum pyskowiska ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
bydziaj

Przecież jesteśmy kibicami żużla tu muszą być emocje :) Obyśmy nie musieli niczym w Lublinie czekać ćwierć wieku (życia nie starczy:)) na awans do elity. Polonia to kawał historii Bydgoszczy i sportu i uszanujmy to a będzie ok

| Odpowiedz
blokuj
slaw pol

Władziu ustąpił? To dlaczego kurczowo trzyma się pakietu większościowego?
Jerzy Kanclerz dodawał: Taka współpraca na pewno byłaby korzystna dla klubu. Na wszystko jednak potrzeba czasu. Dopiero co zostałem prezesem Polonii. Wkrótce będę kontynuował rozmowy z Władysławem Gollobem na temat wykupu akcji klubu

Siemka;)

| Odpowiedz
blokuj
Liberate

O właśnie - słowo kontynuował jest tutaj kluczem. Skoro panowie nie doszli na razie do porozumienia, w zasadzie są możliwe dwie opcje: albo WG dalej chce mieć wpływ na sytuację w Polonii, albo zażądał abstrakcyjnej ceny. Siema Slaw :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

No pracy było.Komornik te sprawy.Ważne,że tym turniejem spłaci się dużą część pozostałego zadłużenia klubu.Jak widać Władziuchna No szronu na głowie i nie to zdrowie ma łeb na karku i rozegrał to po mistrzowsku.Kto wie czy lada chwila nie zostanie nowym ministrem finansów:)))

| Odpowiedz
blokuj
Rysio-z-Klanu

Bydziaj takie oraz podobne komentarze pojawiały się gdy ukazał się artykuł o zajęciu przez komornika wysłanego przez Gramzę kasy na leczenie Tomka.
Nie bądź pelikanem proszę, przecież powinieneś wiedzieć co w chaszczach na S2 piszczy.Pozdr i teraz już postaram się być poważny:)

| Odpowiedz
blokuj
Rysio-z-Klanu

Myślę,że chodzi o kasę.Władysław chce za dobrą cenę sprzedać swoje akcje przy okazji naliczając sobie tzw "krzywdy moralne",których przez ten czas doznał m.in od kibiców Polonii.Sam Władek ściemnił o tym,że zdaje stery ogłaszając to przed turniejem i tym podstępem ściągnął przeciwnych mu kibiców na stadion Polonii.Jak widać plan się powiódł:)Pozdr

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.