Wątek dotyczący artykułu

Problemów Cristiano Ronaldo ciąg dalszy. Amerykanie zażądają ekstradycji?

Śledczy z USA bardzo poważnie traktują dochodzenie w sprawie podejrzeń o gwałt, którego miał się dopuścić jeden z najlepszych piłkarzy świata. Może nawet dojść do wydania nakazu aresztowania.

przeczytaj cały artykuł


Mattx7

Słabo to widzę, bo kto jak kto, ale Amerykanie się w takich sprawach nie pier... i zapewne wniosek będzie za chwilę wydany. Czy słusznie? Myślę, że coś jest na rzeczy, gdyż skoro jak twierdzi Ronaldo nic się nie stało, to dlaczego zapłacił jej za milczenie? Cóż, mamy chyba upadek boskiego CR-7. Jedynie Real zrobił dobry deal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Kurzyński

Nic nie jest na rzeczy... Jakim cudem podpisany olek bolek czy też lolek na podobno jakimś tam dokumencie jest właśnie CR?
Najpierw muszą mieć ten dokument( bo na razie tylko piszą o tym a nic konkretnego nie ma...
Inna rzecz, że nie jest możliwe by facet, który dba o swoją krew( oddaje krew honorowo) odbył stosunek nie z partnerką a pierwszą, która się nawinie??? Ja sobie nie wyobrażam takiej rzeczy.. Inna inszość to czy On w ogóle mógł tam być w jakimś tam 2009 roku.
Proste

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.