Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Grzegorz Zengota poza Falubazem

Falubaz Zielona Góra oficjalnie potwierdził, że Grzegorz Zengota w sezonie 2019 nie będzie jeździł w macierzystym klubie. Ta informacja nie może nikogo dziwić.

przeczytaj cały artykuł


sibi-gw

Noo, i tu Zmora powinien spróbować skusić Zengotę. Odłozyć na razie pomysł z Kildemandem i przedstawic ofertę Grzegorzowi. Myśle, ze odległość między naszymi miastami już jest swego rodzaju zachętą dla zawodnika. Jednego z Falubazu juz raz "nauczyliśmy" jezdzic. Gdyby robił w meczu 6-8pkt. byłby mile widziany w Stali))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sibi-gw

Chyba nie chodzi wcale o pieniadze. Myslę, ze po prostu zabrakło dla niego miejsca w składzie po ew. przyjsciu dwóch "armat" jak pisze Ostafa. A na oczekujacego Zengora raczej sobie pozwolić nie może, bo po sezonie okaze sie, ze jego wartość jeszcze bardziej spadnie. Także, skoro w Falubazie nie ma miejsca dla niego a my mamy wpolne aż dwa, to.... zapraszamy do Gorzowa. Nie musi udawadniać, ze jest liderem. Takich już mamy w składzie)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.