Wątek dotyczący artykułu

Burza wokół odejścia Zengoty z Falubazu. Chciał za dużo kasy? Zawodnik odbija piłeczkę

- Zengota znacznie zwiększył swoje oczekiwania finansowe w stosunku do tegorocznego kontraktu. Może wiedział, że w innym klubie może zarabiać więcej - mówi Marcin Grygier. - Nie zasługuję na takie pożegnanie - odpowiada Grzegorz Zengota.

przeczytaj cały artykuł


Patrykowski

Po tragicznym wypadku Darcy Warda miałem kontakt z klubem i panem Marcinem Grygiel, potem gdy wbrew jakimkolwiek uczciwym zasadom likwidowano UKP i na siłę robiono fioletowy Falubaz z Murawskim, wiem do czego są zdolni.... Poznałem także kiedyś Zengiego na ulicy. I gdy dziś przeczytałem co napisał Grzegorz u siebie na FB, to mam pewność, że kolejnym raz klub ustami pana Marcina Grygiel zachował się podle. Im bliżej klubu działaczy tym bardziej czuje obrzydzenie do żużla, zastanawiam sie czy tak jest w całym kraju czy tylko u nas, ustami dyrektora marketingu opowiadane sa kibicom kolejne kłamstwa, jak kiedyś kłamano w Radio gdy chcieliśmy zorganizować wsparcie dla Darcy Warda na W69. Kłamcy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

dla Ciebie tylko biznes, dla mnie i wielu innych kibiców coś więcej.... . Jeszce jakieś zasady przynajmniej pozorne powinny funkcjonować w sporcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.