Dyskusja

Reprezentacja Chorwacji Reprezentacja Anglii

Chorwacja - Anglia
12 października 2018, 20:45

0 : 0
Relacja

stachu76

Oglądając ten mecz,spoglądając na Brazylie i inne spotkania,utwierdzam się w przekonaniu że takich emocji jak w naszej EK nie znajdziemy nigdzie indziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stachu76

Listopad z emocjami,super. Nigdy się futsalem nie interesowałem jakoś specjalnie ale może jakieś spotkanie się obejrzy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TSP

Szczecin ma przecież drużynę w Ekstraklasie futsalu :) Proponuję wybrać się na mecz kiedy Mistrz Polski z Bielska-Białej zawita do Szczecina :)

| Odpowiedz
blokuj
Heheszkyyy

Bramki to nie długo będą ale w Polsce, bo będzie grała Legia I Pogoń! Sorry zadziwiony ale w Warszawie będzie bolało fanów z Krakowa.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszkyyy

Pewnie odmieni wiele druzyn, ale mam świadomość że z tym trenerem daleko zajdziemy, dawno nie byłem tak zadowolony z trenera Legii ostatni raz byłem tak zadowolony jak był Stanisław...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Jagafan

Ale w którym roku?.....sprecyzuj.....bo już wszystkich straszysz waszymi bramkami.......tylko jakoś nikt się nie boi :))))

| Odpowiedz
blokuj
Jagafan

To akurat wie każdy......jak się mieszka w warszawie to .....tak to bywa z facetami......przykład Kosecka, Kałcheszko,.....itp....itd .....

| Odpowiedz
blokuj
Heheszkyyy

Jagiellonia to już nie ta sama drużyna co w tamtym sezonie, wy już lepsza piłkę prezentujecie i jeśli tak dalej będzie to będziecie wyżej od nich.

| Odpowiedz
blokuj
Jagafan

A gdzie wy jesteście ? na chwilę......niedługo Pogoń wam pomoże, windując nas z powrotem tam gdzie nasze miejsce......wasza Pogoń kochana :)))))

| Odpowiedz
blokuj
Heheszkyyy

Jagiellonia gra bez stylu i szału, w tamtym sezonie grała ładna piłkę teraz grają jakby się bali przeciwnika dlatego takie wyniki.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszkyyy

Mnie to jakoś nie zaboli jak nie wpuścicie kibiców serio xDDD Odegramy się pięknym za nadobne tylko po drodze jeszcze wam flagi zabierzemy.

| Odpowiedz
blokuj
Jagafan

Jest taka sprawa ........my wpuszczamy tylko w czapkach bez daszków, jak będą z daszkami, stwarza to zagrożenie, podobnie jak flagi, jeżeli nie będą na gumowych kijach także stwarzają zagrożenie, ponad to.....jeżeli kibice przeciwnej drużyny, będą ważyli powyżej 50 kg......trybuna gości może zostać uszkodzona, gdyż do wylewania jej został użyty beton kupiony z warszawy który miał bardzo słabą jakość........po za tym wszystko gra :)))))......buuuuachachacha!!!!!

| Odpowiedz
blokuj
Heheszkyyy

Zapytaj się Agnieszki jakie kary są naszykowane :) Jeśli ja znasz to się zdziwisz i to grubo :) Tym razem wyjścia nie macie Hahahaha

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Jagafan

Ja swoje wiem......ostatnio w okolicach sektoru przyjezdnych był wyczuwalny dziwny zapach, coś jak gaz......ale na razie jest wszystko ok, .....być może przed meczem z ległą zagrożenie wybuchem się zwiększy ...:))))) buuuuuachachacha !!!!!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.