Wątek dotyczący artykułu

Prezes ROW-u chce mieć bulteriera w parku maszyn. Jednego ma na oku

Krzysztof Mrozek chyba ma już dość biegania w trakcie meczu do parku maszyn i doglądania wszystkiego osobiście. Prezes ROW-u chce zatrudnić trenera, którego będzie mógł obdarzyć 100-procentowym zaufaniem. Rozmawia z Januszem Ślączką.

przeczytaj cały artykuł

hmm

No to z tym bulterierem Rybnik poleci do 2 ligi... Będą mieli wymówkę ;) Kto będzie w Rybniku ?! Laguta , Chmiel , Bewley i ? Szczepaniak ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

serio ?! eee zgrywus jesteś. Od ucieczki przed długami po Momocie i jechaniu na licencji rybek , ciągle napinacie się na awans do ekstraligi i ciągle nic. Jedyne co udało się wam zrobić to ośmieszenie klubu rok temu. Przebiliście wszystko i wszystkich. u nas po szopce wodniczaka , nie było presji na wynik , tylko na odbudowę wizerunku i to póki co się udaje

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

Nie wiem, może zaczniemy pisać prawdę o Ostrowie w kółko pod każdym artykułem? Wiesz Patryk Pawlaszczyk do dzisiaj nawet nie powąchał 150k jakie mu wisiało KMO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hmm

Było kilku prezesów w Ostrowie , którzy zrobili "wyjebki" zawodnikom. Czarna historia , której nikt nie kryje. wy u siebie ciągle zaklinacie rzeczywistość

| Odpowiedz
blokuj
hmm

wiem wiem.. wszystko co złe to ja lub Ostrów haha Nic nie pisałem w niektórych wątkach a i tak byłem pomawiany ,że pisałem. LUZ ! CO chwile coś wypominacie klubowi z Ostrowa ale to ja żyje przeszłością aaaaaaaaaaaaaaahahhahahah Podsumowując ... prawda po rofiarsku

| Odpowiedz
blokuj
.K.S.R.O.W.

Udaje, udaje... było to widać bardzo dobrze na przykładzie ś.p. T. Jędrzejaka.... odbudowaliście ... podbudowaliście.... i potem jeszcze małe żerowanko na Jego śmierci... ot co.....

| Odpowiedz
blokuj
hmm

następna szmata z rofu wykorzystująca śmierć Tomka do hejtowania Ostrowa !? Czy to śmieć rowek z innego nicku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
.K.S.R.O.W.

Po pierwsze.... mówisz do mnie czy patrzysz w lustro, tudzież do pokoju obok.. mówiąc o szmacie... ? Po drugie dawno nie napisałem takiego komentarza, ale postanowiłem sięgnąć poziomu dna, tak żebyś zrozumiał, że na głupotę można odpowiedzieć tylko głupotą, bo inaczej neandertalus o nicku "hmm" inaczej nie zrozumie... Po trzecie nie wiem, kto to rowek, nie znam człowieka, natomiast wysuwając takie przypuszczenia pokazujesz, że Tobie (zauważ, że z dużej litery) taka praktyka nie jest obca. Po czwarte, kto wykorzystał śmierć ś.p pana Tomasza, ten wykorzystał.... i proszę, nie pisz więcej bo drugi raz się nie zniżę do poziomu dna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hmm

zgrywus. Stanąłeś za mną, to kogo mam widzieć w lustrze jak nie ciebie. kogo ze swojej rodziny lub znajomych masz obok w pokoju, to mnie nie interesuje. Jak ty chcesz sięgnąć dna jak już na nim jesteś. Niżej już nic nie ma

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
amonamarth

Tylko, że u nas wódy nie chleją tak jak u was no i światła nie gaszą gdy coś idzie nie po myśli....ot taka mała różnica.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
hmm

dopalacze brali na pewno a czy nie chleją ? Nikogo nie złapali ,co nie znaczy ,że tego nie robią

| Odpowiedz
blokuj
amonamarth

Jak zwykle żyjesz domysłami......u was chlali, widziała to cała Polska, u was zgasili światło jak kiepsko szło, widziała to cała Polska....piszmy o faktach stwierdzonych nie kierujmy się domysłami...piszesz dopalacze brali....jak już to brał.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

brał ? To już ustaliliście jakąś wersję !? haha Przypomnij sobie jak to karetka odwoziła u was zawodnika do szpitala w meczu z Bydgoszczą .. mecz się nie układał, gdy karetki nie było odbyły się prace na torze .. i NAGLE po powrocie zwrot akcji... Już o waszych medalach nie będą wspominał bo szkoda mi czasu. żyj w swojej prawdzie rofiarskiej

| Odpowiedz
blokuj
amonamarth

Bez urazy ale jesteś po prostu zawistny i tyle w temacie....nie dziwne co o Tobie tu wypisują......widzisz trzeba pewne rzeczy robić z głową a nie na hura.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

haha wasz największy problem to ,że macie swoją prawdę . Każdy , kto uważa inaczej niż wy jest waszym wrogiem publicznym.

| Odpowiedz
blokuj
amonamarth

i jeszcze jedno.......,,gdy karetki nie było odbyły się prace na torze''.....to co sędziego nie było na stadionie, też tą karetką pojechał do szpitala?....jeżeli były wykonywane jakiekolwiek prace na torze to tylko i wyłącznie za zgodą sędziego.

| Odpowiedz
blokuj
amonamarth

No i co, że karetki nie było tak długo.....na wycieczkę raczej nie jechali, jechali z zawodnikiem potrzebującym pomocy....nie wina załogi karetki, że w mieście były korki.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

"fujciu dobra rada" a dlaczego nie prawisz sobie i swoim kolegom takich morałów

" Rybnicki_Rekin
I wieczne odwraca ie kota ogonem. Ty serio masz coś z głową, bo to niezdrowe tak przeżywać wydarzenia, które działy się 3 lata temu."

Czy to zdrowe wspominać przeszłe czasy !? opowiadaj "myszczu"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
amonamarth

Widzę, że Tobie już nic nie pomoże...może zajmiesz się tym co potrafisz najlepiej, czyli opróżnianiem obornika (może fekalia na coś się przydadzą?.....u was to ostatnio modne), bo z twoim pisaniem nic nie wychodzi ciągle piszesz to samo, możesz także wziąć udział w zawodach, który wyłoni mistrza wideł...do wiosny przeleci.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Gwałty, dymanie, szmacenie, fekalia w ostatnim czasie bardzo modne wśród rofiarzy. Widać wasze traumatyczne przeżycia z dzieciństwa bardzo odbiły się na waszej psychice. To by w sumie tłumaczyło wasze zachowanie tutaj

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.