Wątek dotyczący artykułu

Kolejna porażka Asseco Resovii! ONICO Warszawa zwyciężyło w hali Podpromie

Drugi mecz i kolejna porażka Asseco Resovii Rzeszów w sezonie 2018/2019 PlusLigi. Tym razem rzeszowianie przed własną publicznością musieli uznać wyższość ONICO Warszawa (1:3).

przeczytaj cały artykuł


Zbyszek Pugh

mvp - Łukasik, nie Araujo, choć ten też zagrał świetny mecz. Bardzo widowiskowa ta nasza liga w tym roku. O Resovie się nie martwię - mają potencjał i powalczą o najwyższą stawkę (nie mistrza, nie żartujmy), ale te 2 (zasłużone) przegrane nie świadczą o ich potencjale. Kto zagra w Lidze Mistrzów następnego sezonu - na pewno Zaksa, reszta wykuje się w trakcie ligi. Wedle moich przypuszczeń - Szczecin i... Warszawa. Oczywiście to tylko spekulacje, bo niesamowity potencjał ma i Skra i Jastrzębski i Resovia (i parę innych też). Bardzo się cieszę że mamy tak mocną ligę a nasi mistrzowie nadal trzymają formę. Zenit stracił Leona i ich dominacja dobiegła końca. Modena? tak, są świetni, gwiazdy, świetna organizacja i gra. Dla mnie najlepszą ekipą na świecie jest Zaksa a na drugim miejscu Sada. Modena dopiero 3. Niecierpliwie czekam klubowych mistrzostw świata (na początek)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.