Dyskusja

ksolar

przejdź na stronę użytkownika

LEGION STAL

Tak przeglądałem sponsorów i zadziwia mnie, że nawet Greinplast odszedł. Greinplast, który był od zawsze, w dobrych czasach czy złych :(:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

Oni troche pieniedzy dawali.Razem z Betadem odeszli,cos musialo sie popsuc,bo Irek mial budowac minitor na ich dzialce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
ksolar

A teraz nie ma.To od poczatku dalo mi do myslenia.Ogolnie na poczatku tego sezonu bylo bardzo malo firm.Z czasem troche doszlo,ale wydaje mi sie,że za Łabudzkiego bylo wiecej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
LEGION STAL

Na bank było więcej. Ten sezon był przespany. Przepisy. Nie wiem jak Irek, ale te Janiki to przecjlali cały rok. Rok stracony. Najgorszy będzie ten rok. Jak w tym roku nie ruszy coś do przodu to będzie tragedia. O elipie nawet nie ma co myśleć. Bo to by nas dobilo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ksolar

Na tą chwile zaplecza nie ma.A i nasi dzialacze przeyebali sobie u ferencowego dziadka,który i tak wygra w najblizszą niedziele.Plusem E-ligi jest też to,że splywa troche kasy za od TV i ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.