Wątek dotyczący artykułu

Jak policja złapała "Miśka" - szefa chuliganów Wisły Kraków

Paweł M., znany w środowisku kibicowskim jako "Misiek", został przewieziony do Polski. To może oznaczać przełom w głośnej sprawie Wisły Kraków.

przeczytaj cały artykuł


ar55

Tusk był kiedyś kibicem Lechii, a nie piszecie nic o jego wystąpieniach w PE. Jaki gral w piłkę w juniorach, a nie piszecie o jego szansach na zostanie prezydentem Warszawy. Duda był na konkursie skoków narciarskich, a nie było wzmianki o tym, że spotkał się z Trumpem. Jak już piszecie to piszcie o wszystkich ze świata sportu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

O Jakim jest tu niejeden sążnisty artykuł (akurat w trakcie kampanii wyborczej ...przypadek?? ) Oraz wiele pomniejszych artykulików z powodów tak naciąganych jak guma z gaci na procy - tyle że strzały z tej procy prosto w płot. Każdy banalny twitt Jakiego był powodem usłużnych tekstów autorstwa co bardziej niezdolnych tutejszych wyrobników. A nie powinno być ani jednego.
O Dudzie mnóstwo tekstów, z okazji i bez okazji. Sprawdź a nie płeć bzdur.
Wczoraj wysoce żenujący tekst o Porębie... Jest apogeum kampanii wyborczej, którą Poręba prowadzi dla PiSu. "Dziennikarz" zachwala Porębę z całych sił... a tekst NIBY z tej okazji, że pacholęciem będąc Tomuś z kolegami piłkę kopał... Czy naprawdę ktoś w redakcji ma nas za takich głąbów ?? Naprawdę trudno o większą kompromitację portalu, który podaje się za sportowy.
Renoma SF, którą w pocie czoła wypracowują liczni autorzy stricte sportowych artykułów, wykonując rzetelną codzienną orkę relacjonując sportowe wydarzenia świątek-piątek - ta renoma rujnowana jest przez kilku niezdolnych ale dyspozycyjnych. Rujnowana jest właśnie takie żenujące wrzutki, które na wieczność zostaną jako dobitne dowody czystego serwilizmu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GMK36

Oj oj to sie wysililes
- teraz jakie fakty znowu z twej manipulacji mozna wyciagnac ?
Bez zbędnego pisania
I na kierunkowania
Czyli manipulacji
Dawaj lecisz
Co w twoim komentarzu jest faktem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.