Wątek dotyczący artykułu

Poważny problem PGE Ekstraligi. Motor ma pieniądze, ale niewiele może. Powinien wrócić KSM?

Speed Car Motor Lublin awansował do PGE Ekstraligi. Klub ma pieniądze. Złożył gwiazdom atrakcyjne oferty, ale żadnej z nich nie skusił i będzie głównym kandydatem do spadku. Czy to dowód, że powinniśmy wrócić w PGE Ekstralidze do KSM?

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Penhal

Taka demokracja.
Wczoraj przez przypadek ,wdałem się w dyskusję .Bo Ty mi mówisz że sobie pogadałeś,wyjaśniłeś stare tematy.A tam czytam coś innego? Pisałem grzecznie kulturalnie .A przede wszystkim że było temat zamknięty.I wiesz jaka niespodzianka? Artur do którego nic nie miałem i już kończyłem dyskusję bez sensu .Walnął mi blok.Dasz wiarę? Masakra jakaś. Tam możesz pluć na kogoś ale bronić kogoś już nie.Ale mam na to[słowa Mrozka] I by była jasność zrobiłem to samo. Powodzenia Artur pomyliłem się co do Twojej osoby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Ja wole merytoryczną dyskusje o zuzlu.....prowokacje, obrazanie nikomu nie służą....fajnie, ze wychodzicie na prostą.... wasze miejsce w EE.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

No pewnie. Ktoś ostatnio pisał że Legion Stal to też Night normalnie boki zrywać.Nie wierzę w przypadki.Spokojnie powiadasz a tęsknota była?
Mma coś lepszego, rozmówki na legolandzie hahahhahaha-przypadek? nie sądzę. Miłego wieczoru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Penhal

Ja i stres? Tylko nie rozumiem takiej postawy.Napisał jeszcze do Nas cyt.Koledzy bawcie się dalej,czas już na mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.