Wątek dotyczący artykułu

Bez Hamulców 2.0: No i koniec serialu z Woryną. Wrocławski biznesmen go nie przekonał (felieton)

12 października Kacper Woryna oznajmił prezesowi ROW-u, że nie interesuje go dalsza jazda w Nice 1.LŻ. Klubu w PGE Ekstralidze jednak nie znalazł. Właśnie upadła ostatnia opcja, jaką były mediacje pewnego biznesmena z Wrocławia.

przeczytaj cały artykuł

hmm

ohoooo grupa −273,15 w AKCJI

Wchodzi rofiarski troll i pisze

"Rowek1974 2 h 27 min
Czereśniaki z Ostrowa nie mają takich problemów bo wszyscy od nich uciekają włącznie z wychowankami."

dwa słowa klucz WSZYSCY i WYCHOWANKOWIE

Podałem mu 4 przykłady na to ,że pisze głupoty ... cóż się dzieje dalej ?!

atak rofiarskiej grupy −273,15

Jeden przez drugiego nie mając argumentu pajacuje i ośmiesza się .
Na koniec wchodzi ten co pisał iiiiiiiii odpisuje na komentarz w którym dostał 4 liście takim tekstem

"Rowek1974 4 min
Porównujesz te kevlary i odpady typu Gauforow do Woryny ?
Jest jakiś zawodnik klasy Woryny , który chce dla was jeździć czreśniaku ?
Jak zwykle masz kłopoty z kojarzeniem rzeczywistości ty i zeszmacony z gniezna żyjecie w odmiennej rzeczywistości."

rofiarska grupa - 237,15 to jednak stan umysłu aaaaaaahhahahhahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

Nie chcę się wtrącać w waszą jakże pasjonującą konwersacje, ale z ciekawości spytam co to jest 273,15 i nie odpowiadaj, że cyfry.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Plus size

Kozioł zostanie zjedzony w trakcie sezonu ... Nawet nie podskoczy a rogi byka go rozszarpią , kły lwa zjedzą a tylko obrzydliwy spartanin sie podda ......A myszka Miki obleje sikiem prostym jak jej wyjdzie !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
hmm

i po raz kolejny się błaźnisz... a tyle się wcześniej rozpisywałeś o szkole aaaaaaaaaaaaaaaahahahhah

| Odpowiedz
blokuj
.K.S.R.O.W.

Pytanie mam do Ciebie i to bez kpin, podtekstów itp. O co tak naprawdę Ci chodzi? Szczerze. Nie chodzi mi o tę dzisiejszą dyskusję z jednym z panów, bo akurat tu muszę się z Tobą zgodzić. Nie słyszałem i nie czytałem, żeby ktoś z zawodników po sezonie mówił, że sp...ala z Ostrowa bo źle i niedobrze. Pytam ogólnie. Dlaczego? Bo pod każdym artykułem i pseudoartykułem (czyt. Ostaf) pojawia się Twój nick i od razu atak, wojna, hejt... a potem reszta się podpala i tak przez następne xxx komentarzy. Proszę Cię więc, szczerze, z czym, z kim, i dlaczego masz taki problem? Z góry dziękuję za odpowiedz logiczną, nie ironiczną, nie hejtową, ale merytoryczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
hmm

czujesz się samotny i przez to zagadujesz !? Czy czujesz potrzebą pogrążania się !?
W komentarzu na który odpisałeś teraz masz wszystko czarno na białym ... nie oczekuję ,że zrozumiesz, bo wasza grupa -273,15 do czegoś zobowiązuje.

| Odpowiedz
blokuj
K.S. ROW

Kiedyś ci kiedyś pisałem że dla niego już za późno na leczenie, urodził się bez mózgu i tak już zostanie na wieki wieków !

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
hmm

Przeanalizujmy
w tym wątku od czego się zaczęło ?

"
hmm
kabaret mody na rybnik sezon drugi w pełni haha

Rybnicki_Rekin Wczoraj 19:14
Tak, tak. Już dobrze:) "

Ciężko ci się pogodzić ,że już kolejny rok trwa kabaret z twoim klubem, więc zaczynasz pajacować.. Odszczekujesz się udając ,że jesteś super. W rzeczywistości prawda boli ale ,że nie masz argumentów, to starasz się odwrócić uwagę od głównego tematu.... Takie tam z życia osobnika z rofiarskiej grupy -273,15.

Pisz dalej i ośmieszaj się dalej

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.