Wątek dotyczący artykułu

Domowy tor ostatnią nadzieją Motoru. Mogą zaskoczyć jak kiedyś GKM

Jeśli potwierdzą się doniesienia, to Motor w sezonie 2019 będzie próbował bronić się przed spadkiem z Ekstraligi drużyną bez gwiazd. Niektórzy mówią, że beniaminek może zaskoczyć rywali torem i porównują Motor do GKM-u z sezonu 2015.

przeczytaj cały artykuł

gelo429

ale by byly aja jak by Motorek utarl nosa nie jednemu klubowi z extraligi A,J by jezdzil jak w tym sezonie Lambert i cala reszta to by redaktorkom spodnie opadly bo by im sie ja...ja spocily ze wstydu pozdrawiam i czekam
na 1 listopad zobaczymy jaka niespodzianke ma dla nas Kepa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Nie ma znaczenia czy będą przegrywać czy wygrywać. Za pór roku, pan Darek i tak napisze (obojętne co to będzie), że zawsze to przeczuwał i wykręci w swoja stronę.
Najważniejsze czuć skąd wiatr wieje.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

Spokojniej i z pokora......Czekamy...Wierze w utrzymanie Motoru-za GKM-..ale bedzie cholernie ciezko...Znam ten ,,bol,,,jak GKM wchodzil do EE..powodzenia...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
beejay

Czemu miałby nie utrzeć? Przecież nie jedziemy składem ogórków, każdy z tych facetów jeździć potrafi. Fakt, że na arenie EL (poza AJ) żaden z naszych jakichś osiągnięć nie ma nie znaczy, że mają być chłopcami do bicia. To są ludzie z ambicjami, poza AJ młodzi żużlowcy na dorobku. Lepszych okazji na ten dorobek mogą nie mieć więc wierzę, że będą gryźć przysłowiowy piach żeby się na tle uznanych zawodników, gwiazd jak najlepiej pokazać. Zaplecze sprzętowe będzie bardzo dobre. Pozostaje trenować, trenować i jeszcze raz trenować na swoim torze i dograć najlepsze ustawienia na każdą okoliczność i wierzę, że nie jedną niespodziankę sprawią. Staję murem za tymi facetami i możesz screena robić i przypominać mi to zdanie po każdym meczu bez względu na wynik.

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

Z tym skladem o ktorym na dzisiaj ,,,,wiadomo,,,,ciezko bedzie sie utrzymac w EE..taka prawda..Badz realista....No ale to trzeba sie przekonac na torze..jak my tego do dzisiaj doswiadczamy.......A porownaj sklad GKM do Motoru,,...

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Na szczęście papier nie jeździ. Udowodniło to w tym sezonie choćby Gniezno w Nice. Idąc tokiem Twojego rozumowania to lepiej się od razu położyć i sprzedać miejsce w EL Mrozkowi.
.
.
Edit: Panie kochany, na ch... tyle tych kropek i przecinków?

| Odpowiedz
blokuj
JDaniels

Normalnie podziwiam Cię za twój upór w dążeniu do somozaspokojenia. Nie licytujmy sie teraz kiedy nikt z Lublina nic nie wie.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Nie mam potrzeby samozaspokajania :) My się gdzieś licytujemy? I skąd pewność, że nikt nic nie wie? Załóżmy, że wykrystalizowany na przestrzeni ostatnich tygodni w "kuluarach" skład jest trafiony. To co? Mam się na Motor obrazić i przestać chodzić na mecze? Do rozstrzygnięć na torze wszelkie dywagacje można drukować i w piecu palić.

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

Tak jest,,,jak mowia w Wojsku...Poligon cie przeczolga...Albo sam wrocisz do Koszar albo cie przyniosa na noszach...Wierze ze jednak Motor sam przykula sie na nastepny sezon do EE..

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

Nie draznij Mnie tym P.Mrozkiem......Kiilka sezonow w Nice dla ,,opamietania,,,Pozniej ,pogadamy..))))PS,,,majteczki w kropeczki oho....::::))),Bayer Full....Zart..dla podkreslenia pewnych slow w poscie:::)))

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.