Dyskusja

You Dash

przejdź na stronę użytkownika

You Dash

Co do wpisu Porsinga, kilka miesięcy temu byłem spokojny o to, że w Rzeszowie raczej jest wszystko ok. Minęło trochę czasu i wydaje mi się, że jednak nie wszystko jest takie kolorowe, jak opisuje właściciel i mimo mojego pozytywnego nastawienia względem Rzeszowa (życzę im dobrze), mam duże obawy, że coś tam jednak dzieje się złego i gdybym ja był zawodnikiem czy trenerem - nie poszedłbym tam pracować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Szczerze?
Ja tam nie wiem jak jest naprawdę, ale nie wierzę by Porsing tyle punktów wypisał znyslonych.
Poza tym przecie jakby się okazało, że to co napisał to nieprawda , to kare by ogromną pewnie dostał.
Tak czy inaczej w Rzeszy na ten moment raczej nieciekawie.....

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Cóż, to nie jest pierwsza plotka na temat Rzeszowa, póki co nie słychać o żadnych wyrokach i przeprosinach względem Stali, a prezes odgrażał się tyloma konsekwencjami dla ludzi, którzy rujnują opinię o jego klubie. Turniej o diament okazał się niewypałem organizacyjnym, zaległości są (lub były), o czym sam właściciel wspominał, negocjacje ze Stalą i ewentualne podjęcie się pracy dla nich należy obecnie traktować jak rosyjską ruletkę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.