Wątek dotyczący artykułu

Michał Wachowski: Nie wierzę, że Porsing by wszystko zmyślił (komentarz)

Nie wiem, kto w sporze Nicklas Porsing - Stal Rzeszów jest bliżej prawdy. Nie chce mi się jednak wierzyć, by żużlowiec wyssał wszystkie zarzuty z palca. Wygląda mi to raczej na akt desperacji pokrzywdzonego zawodnika.

przeczytaj cały artykuł

MotyF

Faktycznie ten portal schodzi do poziomu Pudelka. Liczy się tylko sensaacja, kolejny artykuł na temat Stali Rzeszów i reklamy. Im więcej newsów tym więcej pieniędzy z reklam.

Ale wracając do samego prezesa i Stali Rzeszów. Jako kibic Stali jest mi po prostu przykro, bo albo nasz prezes mija się z prawdą albo mamy jakiegoś wyjątkowego pecha.

Nikt z tego sportowego Pudelka nie widział umowy, faktur ani przelewów a przedstawia się w roli eksperta.

Jeżeli klub faktycznie zalega nawet osobom funkcyjnym jak kierownik startu czy podprowadzającym to jest to wstyd i zły sygnał przed oknem transferowym.

Niestety większość artykułów kreuje prezesa Stali Rzeszów jako oszusta, kłamce i człowieka od lewych interesów.

Ale mamy cały czas słowo przeciw słowu, brak faktów czy wyroków sądowych. Wkrótce mamy proces licencyjny i będzie wiadomo jak wyglądają finanse a przynajmniej ich część.

Mam oczywiście nadzieję, że Stal z różnych względów nie ma dobrej prasy ale może się okazać, że jednak nie najlepiej się w niej dzieje. Wówczas sam napiszę kilka gorzkich słów, ale nie znam faktów więc się wstrzymam z osądami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Trochę zaprzeczasz sam sobie.
Jeżeli klub faktycznie zalega nawet osobom funkcyjnym jak kierownik startu czy podprowadzającym to jest to wstyd i zły sygnał przed oknem transferowym.
Z niczego takie artykuły się nie biorą.
Gdybyś został oszukany a wspomniał o tym Porsing,wspomina żona Tomka,mówi o tym Janik [że Ci i Ci jeszcze kasy nie dostali]Że facet od obszyć skierował pismo do PZM ?

Niestety większość artykułów kreuje prezesa Stali Rzeszów jako oszusta, kłamce i człowieka od lewych interesów.
Jednak patrząc z boku to nie są artykuły wyssane z palca.Za dużo tego. To Pan Irek kreuje sam sobie taki obraz.Niestety.Miłego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bird of Paradise

Poczekajmy przed osadzaniem i wyciaganiem wnioskow do ogloszenia skladu Stali Rzeszow na sezon 2019.{zawodnicy to srodowisko w ktorym wiele spraw wychodzi wczesniej wiec podpisujac kontrak maja wiedze co sie dzieje w klubie}.Przed sezonem tez wszyscy "" wieszali Psy "na prezesie .On tlumaczyl poczekajmy do konca sezonu.Obiecal ze awansujemy i awansowalismy nawet bez porazki.Jest wiele zawisci i zazdrosci w stosunku do Stali Rzeszow!!! i Prezesa Nawrockiego napewno nie ma idealu sa jakies problemy ale w ktorym klubie ich nie ma???.Kazdy kto osadza Prezesa niech poczeka do ogloszenia skladu i potwierdzenia licencji na nastepny sezon.Mysle ze Prezes ma problemy ale zdobyl juz doswiadczenie co sie dzieje w srodowisku zulowym i teraz wyciaga wnioski!!!! Uwazam ze seon 2019 bedzie tez udany jak ten ktory sie zakonczyl!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.