Dyskusja

użytkownik usunięty

przejdź na stronę użytkownika

Eric Getting

Chciałem zapytać moderatorów SyFów dlaczego są usuwane moje wpisy, gdy wejdę w polemikę z niejakim "Allez" alias "grolo", czy innymi tu prowokatorami ?! Czy on tu jest (i oni), na specjalnych prawach SyFów, czy jednak wg waszego regulaminu wszyscy uczestnicy portalu SyFów są traktowani równo ? Ja się tylko pytam. Dlaczego, jeżeli jestem obrażany, to obrażające mnie wpisy, nie są tu usuwane ?! Jeżeli ja jestem obrażany tutaj i kontruję takiego kogoś obrażającego mnie, to wtedy reagujecie bardzo szybko, i moje wpisy od razu są usuwane, a ja niejednokrotnie zawieszany przez Was portalu SF WP ?! To jak to wreszcie jest, z tym, co opisuję to tu i teraz ? Otrzymam odpowiedź na zadane pytania ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Najczesciej w/w osoba glosi poglady bardzo w lewa strony,nie jest dla mnie zadna niespodzianka ze tego typu tresci sa mile dla wiekszosci uzytkownikow.
——————————
Aczkolwiek przyznam ze czasem dalo sie z nia wymienic kilka zdan.Z sensem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting

W 10 % tak, można zamienić z nim jedno zdanie; w 90 % wszystko i wszystkich atakuje, nie mając racji. Zgłasza także wpisy adwersarzy, które niesłusznie są usuwane ! No ale to taki urok tutaj i sraczka ! Zauważyłem także, że bardzo tu broni starego układu postkomunistycznego, starając się poróżnić politycznie, spolaryzować i podzielić na forum udzielających się ludzi tutaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|11)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.