Wątek dotyczący artykułu

Roger Federer wyjawił, w czym upatruje szansy na pokonanie Novaka Djokovicia. "Lubię ten rodzaj nawierzchni"

Roger Federer szansy na pokonanie Novaka Djokovicia w półfinale turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu upatruje w okolicznościach pojedynku. - Lubię ten rodzaj nawierzchni. W hali czuję się dobrze - podkreślił.

przeczytaj cały artykuł


don paddington

Pamiętamy słowa Rodżera z konferencji sprzed lat, kiedy powiedział, że "naiwnością byłoby wierzyć, że tenis jest czysty"
Tak. Naiwnością byłoby sadzić, że prawie 38 latek, staje się z dnia na dzień nie do pokonania przez rywali młodszych o kilka i kilkanaście lat, nie odczuwa trudów poprzedniego, ciężkiego turnieju, sprzed dosłownie kilku dni..
Wczorajsza wygrana za pomocą brutalnej siły i serwisu, mającego 38 wiosnę Ulepszonego Rodżera, była jego kompromitacją, a jednocześnie kolejnym POLICZKIEM DLA CAŁEGO SPORTU I TENISA..
Wygrywanie 5 z rzędu meczów z samym Nadalem, przez Ulepszonego już Rodżera powinno zastanowić wszystkich fanów sportu.
To, że Ulepszony Rodżer jest aroganckim człowiekiem wiedzieliśmy. Szczytem jego arogancji jest mówienie, o pokonaniu samego Novaka, kiedy tydzień temu nie potrafił wygrać z Simonem i w pierwszej rundzie z innym, nieznanym reprezentantem Bałkan.
Każdy trener, sportowiec zapytany, czy w wieku 38 lat bez dodatkowego, nielegalnego wspomagania, można być szybszym, silniejszym, wytrzymalszym, niż mając lat 32, 33, 34,35, wzrusza ramionami i puszcza oko, mówiąc, że tak. Pamiętamy, że Rodżer mając 32, 33, 34, 35 lat nie wygrał żadnego wielkoszlemowego turnieju,
Życiową Formę odzyskał w 36 roku życia, a mając 37 lat został numerem 1.
Któregoś dnia, te pseudo rekordy Ulepszonego Rodżera, będą tyle warte, co wygrane Tour de France Lance Armstronga, który zniszczył kolarstwo. Wielu naiwnych kibiców do końca wierzyło w nadzwyczajną moc L. Armstronga. Widziano w nim geniusza techniki kolarskiej. Lance Armstrong, przez lata wypierał się stosowania dopingu.
Gdyby nie kibice, dziennikarze, nigdy prawda o jego "cudownych zwycięstwach" nie wyszłaby na światło dzienne.Pytam się dziennikarzy? Gdzie jesteście? Zapytajcie się na konferencji Rodżera, jakim cudem można być najlepszym w wieku 38 lat, skoro wszyscy inni nigdy być nie mogli?
Ciekaw jestem, co by odpowiedział wam. Ze, to kwestia zmienionych chorobą nowotworową Amerykanina genów, jak tłumaczył to
agent Armstronga.


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Julius Federista

CO TY CHŁOPIE ZA BZDURY OPOWIADASZ JUŻ DAWNO CIĘ POWINNI USUNĄĆ Z TEJ GRUPY ZA SZERZENIE NIENAWIŚCI .ROGER NIE BIERZE LEKOW NA "ASTME" JAK TWÓJ DJOKO I JEST CZYSTY BO PRZECHODZI KAŻDE TESTY. ZGLASZAM CIĘ ZA TEN KOMENTARZ TO NIEUPRAWNIONE OBRAŻANIE SPORTOWCA!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.