Wątek dotyczący artykułu

ATP Paryż: pasjonujące widowisko w Bercy. Novak Djoković wygrał trzygodzinny bój z Rogerem Federerem

Novak Djoković po trzech godzinach i trzech minutach walki awansował do finału halowych zawodów ATP World Tour Masters 1000 w Paryżu. W sobotę Serb po raz 25. w karierze pokonał Szwajcara Rogera Federera.

przeczytaj cały artykuł

don paddington

Gdyby Rafa walczył z No1e lub Rafa z Muzzą, albo No1e z Muzzą grali ponad 3 godzinny mecz, obowiązkiem każdego federiana, byłoby napisać "mecz był NUDNY JAK FLAKI Z OLEJEM, DWAJ PRZEBIJCZE" -:) Kiedy No1e wygrywa po 3 godzinach mecz z Ulepszonym Rodżerem, obowiązkiem każdego federiana jest napisać"mecz wspaniały, tylko "szkoda, że nie wygrał nasz Rodżer", "Rodżęr rozegrał jak zawsze ekonomiczny mecz, aby zachować siły na następny"-;)Takie są fakty.
A teraz,ocena meczu.
Widzieliśmy rzecz nieludzką. Czyli zawodnik bliżej 40stki tydzień temu z trudem wygrywa z zawodnikami z połowy setki, aby za kilka dni grać jeszcze....szybciej, mocniej i z arcymistrzem techniki, Novakiem grać swobodnie przeszło 3 godziny... oczywiście ekonomicznie-:))).
Dziś Ulepszony Rodżer zaserwował 17 asów serwisowych, najlepszemu zawodnikowi returnującemu w historii tenisa!!!! Oczywiście, federianie nie powiedzą, że Ulepszony Rodżer serwuje tyle samo lub więcej asów i serwisów wygrywających co Anderson i Isner, którego już chyba przegonił na liście wszech czasów zaserwowanych asów. Bo wstyd mówić, że podstawową bronią Rodżera jest nadludzka siła, wytrzymałość oraz serwis, dający mu tanie punkty.
Jak zwykle Rodżer przegrał dramatycznie z NOvakiem w statystyce, po drugim serwisie. A to ona pokazuje, kto tak naprawdę potrafi wygrywać wymiany i ukazuje kunszt tenisisty.
OTO STATYSTYKA POMECZOWA:
Punkty po 2-gim serwisie.

Ulepszony Rodżer 54% (25/46)-:)))))))))))))))))))))))))))))))

Prawdziwy Maestro No1e 76% (28/37)-:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

I tu jak mówi polskie przysłowie "tkwi pies pogrzebany w porażkach maksymalnie Ulepszonego Rodżera.
Pozdrawiam moich czytelników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
don paddington

".... bijąc rakietą po łbie.Pieprzenie głupot, wpisy podobnych Tobie d*bili. Powinni w tym psychiatryku co jesteś odciąć internet, żeby ograniczyć Twoje nieskładne wypociny. Jak to się mówi, psy szczekają a karawana jedzie dalej, więc szczekaj sobie piesku, szczekaj."
Przyjacielu, Przepraszam, ale takim "językiem" posługują się tylko federianie i chłopcy spod budki z piwem. Więc panu już dziękujemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ciaps

Ty jesteś geniuszem Papington. Podziwiam jak ty sobie wspaniałe radzisz w dzisiejszym świecie i dzięki takim wielkim ludziom jak ty Misiu świat idzie do przodu. Na pewno wykładasz na Harvardzie i jesteś szarą eminencją Globu bo z takim intelektem nie możesz się marnować. Proszę nie przestawaj pisać tych złotych myśli; świat czeka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Fanka Rogera

Naprawdę podobają Ci się wpisy tego usera tylko dlatego że pisze przeciwko Fedowi ? Myślałam że jesteś osobą trochę powazniejszą .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
RaportPasjonaty

Ze niektorym sie w ogole podoba to szczekanie tego trolla.Wychodzi ludzka inteligencja i natura....jesli wygrywa ich faworyt beda nawet diabła popierac//////pozdrawiam fanko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Fanka Rogera

Dzięki. Jest mi trochę przykro bo ja będąc gorącą fanką Rogera nigdy nie obraziłem jego rywali . Jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to nie czuje wielkiego zawodu bo Roger grał dobrze i nikt nie powie że jakoś boi się Novaka. Że przegrał? Bywa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Olena

Ale właśnie o to chodzi, że fani Rogera nie muszą obrażać innych, bo i po co. Wszyscy znają wartość, styl no ogólnie całokształt kariery Feda, nie musimy dowartosciowywac się ublizajac innym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Fanka Rogera

Ja nigdy nie gnoiłam Rafy . I nie pisz o onecie , bo tu na SF zawsze było inaczej . Nie przypominam sobie jakiegoś wielkiego hejtu na Rafę. Owszem zawsze znajdą się jacyś nienormalni , ale poważni forumowicze tego nie robili.

| Odpowiedz
blokuj
Frey093

Jestem na forum od jakichs dobrych 4-5lat i nie kojarze by były takie komentarze wysnuwane. Pojedyncze jednostki. A to co dzis marzami napisala... Szkoda słów jak juz ktos przyklaskuje patologii, jaka jest patington, to faktycznie jest cos nie tak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
RaFanka

Od kiedy na onecie nie pisze się już pod anonimowym nickiem, ale najczęściej prawdziwym imieniem i nazwiskiem, ilość komentarzy radykalnie spadła. Czasem do 0. Anonimowo łatwo kręcić się nieustannie wokół "fisiów" Rafy. Tu zdarza się to rzadziej, bo hejtrów można łatwo blokować, co polecam. Nie wiem np. co pisze don i od razu lepiej się tu oddycha!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Ameo 10

To prawda,onet umarł śmiercią naturalną,ale część KIBOLI wyemigrowała na interie:-) Czepianie się ''fisiów'' Rafy,to tylko wyraz bezsilności jego zagorzałych antykibiców i nic ponadto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
RaportPasjonaty

Tak masz racje...Osobiście kibicuje Fedowi i Rafie,gdy pierwszy raz ich zobaczyłem od razu zakochałem się w ich stylu gry.Gdy obaj sie spotykaja i graja ze soba,zawsze jest mi smutno,ze ktorys z nich musi odpasc lub nie wygra finału.Djokovic nie jest moim faworytem,ale zycze mu powodzenia w finale,chociaż Chaczanow zaimponował mi i jutro,jesli sie nie spali może byc dobry mecz////

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Queen Marusia

Podobaja mi sie Twoje komentarze,Panie Pasjonaty......
Jezeli chodzi o jutro jestem pewny jednego.
Czaczanow nie przegra tego meczu w szatni.
Moze ulec ,to oczywiste ale nie peknie.
Nie po tym meczu z Rafa na USO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
RaportPasjonaty

Dziekuje ,krolowo i milego dnia....Tez tak mysle,ze Chaczanow sie nie spali juz pokazał w meczu z Rafa na US open duzy potencjał,jesli zagra podobnie w Paryzu Djokovic bedzie w opałach...Licze na dobry mecz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-f-iolka

Fanko.....ciekawam czy wśród dzisiejszych "młodych" z ATP jest taki, który za kilkanaście lat jest w stanie stoczyć 3-godzinny mecz z liderem....kibicuję Novakowi, jestem fanką RF...a dzisiaj cieszył mnie....mecz.:-)

| Odpowiedz
blokuj
RaportPasjonaty

Tak i nie zapominajmy,ze Fed to przeciez inne tenisowe pokolenie..6 czy7 lat w tenisie to bardzo duza roznica...Rodzer potrafi to zniwelowac,ale troche jednak widac ,ze nie porusza sie tak doskonale jak kiedys, mimo to wciaz moze walczyc o zwyciestwo.....A z ty mlodych nie widze takiego,ktory bedzie w stanie toczyc taki boj z liderem bez wzgledu na to kto nim bedzie....Fed i Connors to sa unikaty,ten drugi grał chyba do 43 roku zycia a w wieku 39 lat byl jeszcze w połfinale US open/////

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.