Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Michael Jepsen Jensen na dwa lata w Falubazie!

Falubaz Zielona Góra już ponad trzy tygodnie temu ogłosił przedłużenie współpracy z Michaelem Jepsenem Jensenem, ale dopiero w poniedziałek formalności stało się zadość. Duńczyk podpisał nowy kontrakt. To umowa dwuletnia.

przeczytaj cały artykuł

Maciej Falubaz

Brawo, mam nadzieję,że zostanie z nami na dłużej i będzie się u nas rozwijał, Michael to super gość, oby więcej takich zawodników w Falubazie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciej Falubaz

Nie miałbym nic przeciwko, on z Patrykiem jest dobry ziomal i ta jego radość po wygranych biegach,meczach, to skakanie po bandzie, prawdziwy Falubaz, więc jestem za☺

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wer ka

Nie będzie zmiamy trenera. Teraz ma tej konferencji padlo pytanie o to i Skóra powiedział, że nigdzie się nie rusza w przyszłym sezonie. Do końca tygodnia będą informację w sprawie juniora i wszystko już będzie jasne co do składu na przyszły rok.

| Odpowiedz
blokuj
Wer ka

Niestety ja to odebrałam jakby miał się zajmować seniorami, ale mam nadzieję, że jestem w błędzie i wyjdzie, że Ty masz rację :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wasylczuk

Kiedyś jeżdżąc w Stali w parze z Bartkiem też po wygranym biegu skakał po bandzie także bez euforii sąsiad. U Was to juz tylko odgrzany kotlet.

| Odpowiedz
blokuj
matey

ostrozny bylbym z prawdziwymi Falubazami, nie tak dawno byl taki jeden co sie klepał w piers i sobie poszedł. przyklad vaculika tez pokazuje ze nie ma sentymentow

| Odpowiedz
blokuj
dawidZG

Dokładnie mordeczko, to widać, słychać i czuć. I tylko wierzyć, że tak jest, bo dlatego się jest kibicem. A wręcz napisałbym to akurat oddzielnie ze zrozumieniem: " dla tego"... się jest kibicem.....

| Odpowiedz
blokuj
Wer ka

W to, to nawet nie ma w co wierzyć. Byłoby super, bo buzia sama się uśmiecha widząc jak chłopak z nami się cieszy po biegach ale wątpię:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.