Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet: emocje i zwroty akcji w Lubinie. "Święta wojna" dla Metraco Zagłębia!

W 9. kolejce zmagań w PGNiG Superlidze Kobiet emocjonowaliśmy się meczem dwóch najlepszych zespołów w naszym kraju. Pierwsza odsłona "świętej wojny" zakończyła się na korzyść Metraco Zagłębia, które mogło w niedzielę liczyć na swoje bramkarki.

przeczytaj cały artykuł


Tomasz Kamiński

Uważasz, że wg.czarnego scenariusza tj. Zagłębie na +, my za Szczecinem na -
(bo dlaczego nie?) punkty są do odrobienia? Nie bardzo to widzę ! A dojdzie jeszcze frustracja, jak zobaczą światła odjeżdżającego pociągu....bo znane są z tego, że "dołują" po przegranych meczach kiedy myślały, że wygrają. Za Hrupa też były takie głosy..dajmy mu czas, spokojnie, rozegra się- yhy tylko sezon się wcześniej skończył zanim przyszły planowane sukcesy. A z Szarawagą ciekawa sytuacja- filar w Gdyni, a u nas miętki Bolek. Może ona nie znosi konkurencji, a może za mało jodu mamy w Lublinie. Wszak pamiętam kiedy mówiła, po odejściu, że zawsze jej marzeniem była gra w (twu) Vistalu
Widocznie do Lublina przyjechała bo mus był, a nie dla spełniania marzeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rogoMKS

A jeśli Zagłębie na minus a my na plus? Bo dlaczego nie?
Na samym Zagłębiu mamy jeszcze 9 punktów do ugrania. Chrupka od Lisa w obecnym sezonie "delikatnie" odróżnia fakt, że Lis ma w zasadzie nową drużynę i od nowa musi składać puzzle. Ile dziewczyn z ubiegłego sezonu wybiega w pierwszej siódemce? Dwie? Dlatego porównanie Lisa z sabotażystą jest w mojej opinii nieuprawnione. Chcesz ich porównywać, to porównaj poprzedni sezon Lisa w Lublinie. Maszyna potrzebuje się dotrzeć zanim znowu zacznie działać jak należy. Krytykując Lisa pamiętajmy też, że nie wszystkie odejścia były podyktowane jego koncepcją.
Uważam, że trzeba spokojnie poczekać do końca sezonu i wówczas dokonywać korekt w składzie ewentualnie na ławce trenerskiej. Bo co chciałbyś zrobić teraz? Zmieniać trenera? I kto miałby przyjść? Znowu sabotażysta? Moim zdaniem obecnie raczej nie ma w naszym zasięgu trenera lepszego niż Lis. A nawet najlepszy trener nie da gwarancji sukcesu. To już lepiej zamiast na nowego trenera byłoby hajs wysupłać na jakąś porządną zawodniczkę kalibru Kingi Achruk, która da pewność wzmocnienia składu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.