Wątek dotyczący artykułu

W piątek 9 listopada Polonia Bydgoszcz ogłosi nowych zawodników

Bydgoski klub zorganizuje konferencję prasową, na której zostaną przedstawieni żużlowcy zakontraktowani na sezon 2019. Z pewnością będą pewne personalne niespodzianki dla kibiców.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Penhal

Dobry jesteś. Po dwóch latach przypomniałeś sobie że masz konto? Czyli z oryginalnego nie chcesz się ośmieszać?Co do zapłaty tej wielkiej kasy niech Cię głowa nie boli.Zdarzą to załatwić.Są ważniejsze tematy na dziś .Byś z kumał np. Kontrakty ,Remont trybuny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Henka

Ty już sie na stare lata nie osmieszaj, bo znamy sie ze stadionu z widzenia!
Władek zrobił sobie inters zycia kanclerz tez z miłosci do klubu tego nie wziął!
tez widze ludziom trybunami oczy mydlisz a dziady siano robią! Stary a głupi jeszcze bardziej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
gryfik

Głupi to ty jesteś a czy za młody czy za stary to już twój problem. Pewnie ze Gollob spłacał z pieniedzy miejskich a co miał z własnych? Gollob został prezesem czy sponsorem tytularnym klubu ? Chwała mu za to że dopilnował spłat a nie rozpier...ł tych pieniedzy jak jego poprzednicy którzy jeszcze są bezkarni ale podobno niezły sztab prawników pracuje już nad pociągnięciem do odpowiedzialności twoich ulubieńców ( Wojciechowski , Deresiński , Gramza ) za zdefraudowanie publicznych pieniedzy. Ciężkie czasy idą dla nich a może ty też tam swoje 10 zł podprowadziłeś na butelczyne taniego wina , co ? Przyznaj no się tu hejtusiu ... :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Penhal

Ale pocisk. Znamy się? Ja takich ludzi jak Ty nie znam, nie po drodze mi. Trochę się zdziwiłem że 2 lata Cie nie było i nagle jesteś z rewelacjami? Co zrobisz jak w ciągu miesiąca ta sprawa będzie załatwiona. Ośmieszysz się czy znikniesz na 2 lata? Miłego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Penhal

Ja się niczym nie rajcuję. Gollob zarobił na klubie? To mnie oświeć ile. Z tego co wiem by była płynność dawał swoje[które potem...]Przetrwaliśmy trudny okres i liczymy że teraz z górki.Na pewien temat gadałem przedwczoraj z Jurkiem. Ty piszesz słup ale tak nie jest.Przyjdzie czas,bądź spokojny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Penhal

Nie. Jak mnie znasz zapraszam na piątek godzina 12 do restauracji na ogłoszenie składu. Wypijemy kawę pogadamy. Miłego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Henka

no już raczej teraz nie podejde nie zagadam na stadionie! Co ma sie zmienic? ja do kanclerza nic nie mam chce tylko zeby główni wyznawcy starego odnowicieli napisali ile chce zarobic i il;e zarobiła cała familia! Smieszne to wszystko tym bardziej ty kibic z takim stażem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|9)
blokuj
gryfik

Jeśli chcesz wiedzieć piegusku z odstającymi uszkami to ja kibicowanie zaczynałem od Ziarników i Bolka Procha więc przestań rozśmieszać mnie hejterku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.