Wątek dotyczący artykułu

Składy drużyn - Nice 1. Liga Żużlowa 2019

Od 1 do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w trakcie sezonu). Prezentujemy aktualne składy drużyn z Nice 1. Ligi Żużlowej na sezon 2019.

przeczytaj cały artykuł


Jakkubooo

1. Rzeszów
2. Rybnik
3. Gniezno
4. Gdańsk
5. Tarnów
6. Daugavpils
7. Łódź
8. Ostrów
I dlaczego Gniezno na 3 miejscu. Nikt z nimi nie wygrał w lidze od początku istnienia GTM Start Gniezno. Mogę się mylić co do dwóch ostatnich miejsc. Sądzę że Łódź za dużo w następnym sezonie nie zrobi. Ostrów może zaskoczy może nie. Daugavpils jak zawsze będzie mocne u siebie i może sprawić kłopoty na wyjazdach niektórym drużyną. Miejsca 1 i 2 są zarezerwowane dla Rzeszowa i Rybnika. Gniezno z Gdańskiem powalczy o 3 miejsce. W środku stawki może się wymieszać. Z Tarnowa odeszło trzech podstawowych zawodników. Jednak w tym roku może być dużo rozczarowań i niespodzianek. Liga będzie wyrównana. Jednak poczekajmy do końca okienka transferowego bo dużo może się jeszcze zmienić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pszczyna1932

Ty chyba niepoważny jesteś... Od Rzeszowa nawet Gniezno ma lepszy skład, ROW bije personalnie na łeb Stal i nawet Hancock tego nie zmieni, bo ROW będzie miał Grisze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.