Wątek dotyczący artykułu

Cash Broker Stal ukarana za zachowanie kibiców. Klub będzie musiał zapłacić dwie kary

Kibice Stali Gorzów złamali obowiązujący w PGE Ekstralidze regulamin. Zrobili to dwa razy. Za każde przewinienie Komisja Orzekająca Ligi nałożyła na klub kary finansowe. Na szczęście nie obciążą one mocno budżetu wicemistrzów Polski.

przeczytaj cały artykuł


sympatyk żu-żla

Regulamin regulaminem należy się zastosować do niego.Fajerwerki owszem są w modzie ale należy też wiedzieć że przy takim dużym zmasowaniu widzów nie zawsze można przewidzieć gdzie poleci .Ktoś może zostać w najlepszym wypadku poparzony lub ulec gorszej kontuzji.Przykładów można mnożyć.Kluby jeżeli chcą uświetnić zawody owszem mogą być fajerwerki w odpowiednim miejscu odpowiednie osoby do tego przyuczone .Po skończonych zawodach może być pokaz. Każdy ma prawo zgadzać się lub nie z werdyktem sędziego.Wolność słowa powinno istnieć w Polsce.Lecz brutalne wyzwiska danej osoby w publicznym miejscu być nie powinny,Sędzia tez powinien dokładnie przyjrzeć się danemu przypadkowi gdyż ma na to czas oraz instrumenty dopiero wydawać werdykt.Tak się nie kiedy nie dzieje.Każdy swego będzie bronił innego karał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ultrass.

U nas na szczęście zarząd pozwala odpalać race i nawet wyrzutnie rakiet.
Lepiej mieć pozwolić i mieć wszystko pod kontrolą niż szarpać się bezsensownie z policją i robić jakieś nie potrzebne prowokacje
Chcecie? To odpalcie aby było bezpiecznie i efektownie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.