Wątek dotyczący artykułu

Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Janusz Stachyra to niechciane dziecko Stali. Współczuję mu (felieton)

- Najpierw mówi się, że menedżerem będzie osoba z zewnątrz, a ostatecznie działacze stawiają na Stachyrę, czyli takie niechciane dziecko - napisała w swoim felietonie Marta Półtorak, była prezes Stali Rzeszów.

przeczytaj cały artykuł


unIcorn

Polski Sport jak i Legion Stal nigdy niebyliście i niebedziecie kibicami żużla w Rzeszowie bo prawdziwy kibic broni do końca swój klub a wy to jesteście jak to Irek powiedział GNIDY !!!!
Ps. Nawet nieodpisuj błaźnie !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HugoFrugo

"niebyliście", "niebedziecie", "nieodpisuj" - mocne słowa, mocno przykuwają uwagę, mocno oczy bolą, przeglądarka podkreśla błędy, ale Ty mocno to ignorujesz.
Jak nie chcesz żeby inni traktowali Cię jak idiotę i półgłówka, to jednak pisz bez błędów (w szczególności, że sama przeglądarka Ci to podkreśla!!!)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
unIcorn

Człowieku zrozum wkońcu , że zawodnik dziś jest w 1 klubie a potem w innym bo tylko nieliczni utożsamiają się z 1 klubem i chcą spędzić całą kariere w 1 klubie. Nie przekonuje mnie też ,że jest kolejka chętnych do przejęcia klubu po Irku. Chwała temu gościowi za to ,że swoją kasę wrzuca w ten sport mimo iż jest na chwilę obecnął amatorem w tym sporcie i zapewne potrzebuje kilku sezonów aby poznać to środowisko ludzi , którzy nienawidzą nowych twarzy. Oczywiście doradców ma fatalnych ale przestań na niego najeżdzać i daj mu w spokoju realizować to co sobie założył. Ja się cieszę , że w przyszłym sezonie będę mógł pójść na stadion i oglądnąć ciekawe zawody bo jak zapewne pamiętasz za czasów Pana Andrzeja takowych nie było. W chwili obecnej masz Grega w Rzeszowie i tylko Rybnik prócz Rzeszowa będzie mieć też prawdziwego lidera. Co do finansów to ciekawe dlaczego jest najazd tylko na Rzeszów? Piła , Gorzów , Tarnów i pewnie wiele innych ośrodków ma podobnie więc walnij się w pierś i zacznij wspierać gościa bez którego tego ośrodka żużlowego pewnie by nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.