Dyskusja

Harry.

przejdź na stronę użytkownika

RaFanka

Cieszę się, że nie tylko ja mam niezbyt dobre zdanie o Greku. Młody Australijczyk podoba mi się dużo bardziej, choć jeszcze jest nierówny. Lubię, jak wiesz, ekspresyjnych zawodników, ale Tsitsi jest ekspresyjny negatywnie. I nie myślę tu tylko o wczorajszym wandaliźmie, bo to już była skrajność. Wydaje mi się po prostu arogancki i zbyt pewny siebie. Nie pamiętam Rafy z tego czasu na żywo, muszę zobaczyć kilka starych maeczów, ale wydaje się, że w jego młodzieńczej zaciętości nie było takiej złości na siebie, po przegranym punkcie. Jak tego nie opanuje, to jak juz tu jeden user napisał, zbyt wielu kibiców mieć nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Jest coś takiego denerwującego w tym młodym Greku, co mnie od niego odpycha.
Może właśnie ta nerwowość, o której piszesz + zadarta za wysoko głowa. I te gesty... takie jakieś złowrogie (tak je przynajmniej odbieram).
Ale trzeba mu sprawiedliwie oddać, że gra znakomicie.
Myśli na korcie. Ma dobry fh.
W ogóle - świetny mecz młodzi rozgrywają.
Taki szybki i miły dla tenisowego oka.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Możliwe, że jeszcze się ułoży. Póki co mnie jego styl bycia bardzo nie odpowiada. Gra bardzo dobrze, ale inni tez są nieźli.
Obserwuję od dwóch sezonów Bornę. On też miał początek dość nerwowy, ponoć nie był zbyt lubiany w szatni, a teraz gra dużo doroślej. Kibicuję mu bardzo, podoba mi się jego styl. Może Grek nabierze ogłądy i spuści nieco z tonu.
Świetna gra przy siatce teraz!

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Pewnie tak będzie.
Oby, bo w sumie to Grek wart jest jednak uwagi.
Bornę też lubię, chociaż nie mogę mu wybaczyć wygranej w Davisie z naszym Jerzykiem :-)

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Tymczasem TT mówi, że de Minaur ma małe mięśnie i jest jeszcze chłopcem. Pewnie za rok stanie się mężczyzną jak Tsitsipas.
Kto jeszcze temu człowiekowi pozwala komentować?! A chwilę wcześniej mówił, ze zrobił świetny wywiad z Grekiem i CHYBA nam go pokaże na koniec roku... Litości!

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Mogę się zgodzić z tym twierdzeniem TT, że Alex to jeszcze chłopczyk.
Też tak go odbieram, ale podziwiam jego warsztat tenisowy.
Momentami zastanawiam się, jak ten chłopaczek wytrzymuje te szybkie wymiany i trudy meczu.
Widać jednak, że mięśnie musi mieć, hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
RaFanka

Alex ma bardzo dziecięcą twarz. W tej czapeczce wygląda bardzo młodo. I ma też taką szczupła budowę. Raczej nie przypakuje za bardzo w przyszłości, choć na pewno się jeszcze zmieni. Rafa grając w Sopocie już "wyglądał". Stefanos ma delikatne rysy twarzy, ale jest tak zacięty, że przydaje sobie tym lat. Podobnie jak Alex wygląda nasz Hubercik.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Tak mówi wujek google! Na stronie atp 183. Gdzieś ktoś cygani ;)
Szkoda go bardzo, ale Stefanos jest silniejszy mentalnie i fizycznie. Dobry finał!

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Finał bardzo dobry.
Podobał mi się.
Grek wygrał i niech ma, ale czuję, że jeszcze wyżej będzie tę swoją głowę zadzierał.
Szkoda Australii :-((
Przypatrzę się im obu przy dekoracji, by jakoś ten ich wzrost zweryfikować wizualnie.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Wszystko się zgadza. Stefanos 193. Bez czapeczki Alex trochę starszy ;)
Tsitsi trochę się uśmiechał nawet! :)
Dobrej nocy Harry!

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

cześć informuję o zabawie typerkowo-bonusowej na moim najnowszym blogu :) Można wygrać 3 pkt do typerka, koniec typowania 26.12.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.